فهرست

جنگ برانکو با مدیران ادامه دارد: گولچ باز هم در ترکیب اصلی

آی‌اسپورت- در روزهایی که بحث جدایی گولچ از پرسپولیس جدی‌تر از همیشه شده، برانکو ایوانکوویچ او را در ترکیب اصلی تیمش قرار داده است. پرسپولیس امروز در یک بازی دوستانه مقابل سایپا به میدان می‌رود و در ترکیب این تیم نام گولچ در کنار پلیانسکی، به عنوان دو مدافع میانی برانکو دیده می‌شود.

مسئولان پرسپولیس با وجود مخالفت‌های برانکو، با رضاییان برای بازگشت به توافق رسیده‌اند و می‌خواهند با کنار گذاشتن گولچ او را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند. حضور مجدد گولچ در ترکیب اصلی پرسپولیس، اولین قدم برانکو برای تقابل با تصمیم مدیران باشگاه است. برانکو نه علاقه‌ای به بازگشت رضاییان دارد و نه می‌خواهد گولچ را از لیست تیمش خارج کند اما فعلا، به تصمیمات مدیران بالاتر از خودش تن داده است.

در لیست این فصل پرسپولیس سیدجلال، گولچ و پلیانسکی تنها مدافعان میانی تخصصی هستند و در بازی‌های گذشته هم محمد انصاری دفاع چپ سابق تیم در پست مدافع میانی برای این تیم به میدان می‌رود.
  ۸  
آی اسپورت
2016-08-31 17:29:50
نظر دهید
۸ نظر
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
اگه قراره گولچ رو بازی بده باید تو بازی رسمی باشه مغز فندقی،نه تو بازی دوستانه ای که هدف از این بازی ها محک بازیکنان ذخیره و حفظ آمادگی شونه.حالا اضافه بر این دوتا دفاع آخر اصلی تیم پرسپولیس،تیم ملی تشریف دارند،آقایی دفاع ذخیره زیر 23سال از ناحیه کتف مصدومه.یعنی عملا سه تا دفاع آخر نداره ،پس باید چه کسی رو بزاره.اتفاقا تو چهار بازی اصلی ، گولچ رو سکوها فرستاد و این دال بر عدم رضایت برانکو از این بازیکن و هماهنگ بودن مدیریت و کادر فنی.بی ادب نیستم ولی خاک بر سرتون و سایت بی محتوا و کپی پیس تون
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
حسینی و انصاری که اردوی تیم ملی هستن. لابد باید به جای گولچ علیپور رو بذاره دفاع آخر که خیال شما راحت بشه
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
خطاب به نویسنده..جلبک جان مدافع دیگه ای نداره میخوای ساسان انصاریو بزاره دفاع؟مزدور قلم فروشید،همچنین نوکر کیروش
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
ارام‌ طبع به علت مصدومیت کهنه از لیست پرسپولیس در چند روز اینده خارج خواهد شد برانکو علام نیاز کرده گولچ در پرسپولیس باقی خواهد ماند
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
چرا نمیفهمی سید جلال و انصاری اردوی تیم ملیـَن و الان فقط یانسکی و گولچ رو تو دفاع آخر داریم؟؟ واقعا چرا؟
پویا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
واقعا متاسفم واسه سایتتون . وقتی انصاری و سید جلال تیم ملین کی و دوست داری بزاره دفاع آخر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پدر برزو
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
حس می کنم این مطلب رو یه کیسه کش بی سواد نفهم نوشته !
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
آی اسپورت کیسه کش ....... وقتی انصاری و جلال حسینی در تیم ملی هستن ، چه کسی رو بزاره دفاع آخر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ علیپور رو بزاره؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر