فهرست

جنجال هواداران در بازی دوستانه پرسپولیس؛ پلیس وارد شد

آی اسپورت- پرسپولیس عصر امروز در ورزشگاه شهید کاظمی در یک بازی تدارکاتی به مصاف سایپا رفت. حدود 2000 هوادار پرسپولیس به این محل رفتند تا این بازی را تماشا کنند. اما درگیری میان عده‌ای از هواداران روی سکو باعث شد تا از دقیقه 30 بازی، همه نگاه‌ها به سمت حاشیه‌های سکوی هواداران جلب شود. شدت درگیری‌ها به بیرون از ورزشگاه کشیده شد و هوادارانی که با یکدیگر درگیر شده بودند ادامه درگیری فیزیکی خود را که دلیل آن هم مشخص نبود در بیرون از ورزشگاه ادامه دادند. سرانجام با ورود نیروی انتظامی، عاملان بروز این حواشی بازداشت شدند. در این درگیری‌ها یکی از لیدرهای تیم پرسپولیس از ناحیه دست راست دچار آسیب دیدگی شد که پزشک تیم دست او را بانداژ کرد.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-31 18:27:19
نظر دهید

۳ نظر
ششتقلالی
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۶
چندتا خائن منافق اومده بودند و علیه برانکو و رامین شعار می دادند.. بقیه هم ادبشون کردند
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
امروز هم توامیدها درگیر شدن لنگیها هم توبزرگسالان لعنت بهشون از طاهری گرفته تا ابدارچیشون میگه تبریزامنیت نداره اما همدیگر تا میخورده زدن وبه طرفدارن لنگی هم رحم نکردن
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
اینه فرهنگ پرسپولیسی!!! بعد به ورزشگاه تراکتور ایراد می گیرن وحشیا!! خوبه بازی دوستانه بود بعدشم مگه خود درگیری دارین همدیگه رو می زنین؟! البته از اینا بعید نیست سال پیش بازی با تراکتوراون همه وحشی بازی در آوردن نارنجک زدن جلو ناظر ای اف سی!!
برین بجا ایراد گرفتن به ورزشگاه انگلیسی تراکتور وحشی بازی خودتون رو اصلاح کنین!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر