فهرست

منصوریان: برای حمایت از تیم ملی ایران به ورزشگاه آزادی می‌روم

آی اسپورت- تیم ملی ایران پنج‌شنبه شب در اولین بازی در مرحله مقدماتی جا جهانی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی قطر می‌رود. حساسیت این بازی آن‌چنان مهم است که مربیان مطرحی مثل برانکو، قلعه‌نویی و دایی در بیانیه‌هایی حمایت خود را از تیم کی‌روش اعلام کردند. علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال، هم که یکی ازحامیان سرسخت کی‌روش است، در آستانه‌ی این بازی مهم به سایت باشگاه استقلال گفت: «تیم ملی ایران یک مسابقه مهم و تعیین کننده پیش رو دارد. در اولین گام از این مرحله مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018، ایران مقابل قطر قرار می‌گیرد و باید دست پر و برنده از زمین خارج شود. تیم ملی ایران در این مسابقه با کسب 3 امتیاز شیرین و ارزشمند می‌تواند مسیر صعودش به جام جهانی را هموار سازد.

برای رسیدن به این هدف مهم، حمایت هواداران حیاتی است و نقش ارزنده آنها در روحیه دادن به تیم ملی، بر هیچ کس پوشیده نیست. در این بازی، قرمز و آبی مطرح نیست و تنها رنگ مهم، سفید است، یعنی رنگ پیراهن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران. من از تمامی هواداران استقلال می‌خواهم به ورزشگاه آزادی بیایند و حامی تیم ملی باشند. خود من برای حمایت از تیم ملی ایران به ورزشگاه آزادی می‌روم و از سایر اعضای کادر فنی، کلیه بازیکنان، کادر پزشکی، کادر تدارکات و همه اعضای تیم خواسته ام با رفتن به ورزشگاه آزادی حمایت قاطع خود را از تیم ملی نشان دهند.

امیدوارم همه صندلی‌های ورزشگاه آزادی پر شود و شبی به یادمانی در تاریخ فوتبالمان رقم بخورد. دوست دارم تمامی صندلی ها را هواداران سفید پوش، پر کنند و با انرژی که از سکوها به داخل زمین می رسد، شاهد ارایه یک فوتبال زیبا و یک پیروزی قاطع و شیرین باشیم. اطمینان دارم جدا از پر شدن صندلی های ورزشگاه آزادی، میلیونها ایرانی عزیز هم از مقابل تلویزیون، انرژی مثبت و دعای خیر خود را بدرقه راه تیم ملی ایران خواهند کرد و با تلاشهای کادر فنی و بازیکنان و انرژی و دعای 70 میلیون ایرانی، تیم ملی کشورمان قطر را شکست داده و گامی بلند به سوی جام جهانی 2018 بر می دارد.»


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-08-31 23:23:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر