فهرست
گزارش : قلعه نویی می ماند مگر آنکه واعظ بیاید
گزارش : قلعه نویی می ماند مگر آنکه واعظ بیاید

گزارش : قلعه نویی می ماند مگر آنکه واعظ بیاید

آی اسپورت-   ماندن یا نماندنِ امیر قلعه نویی در استقلال حالا مساله ای مبهم در فضای فوتبال است. اینکه امیر قلعه نویی در پایان فصلی ناامید کننده و مملو از ناکامی های ریز و درشت، آیا حاضر به حضور در استقلال برای سومین بار متوالی می شود یا ترجیحش این خواهد بود که کشتی به گل نشسته آبی را به دیگری بسپارد تا خودش مجبور به فعالیت در شرایطی نباشد که قرار است "همه چیز از اول شروع شود."

حالت طبیعی برای مربیان فوتبال این است که عطای چنین وضعیت به هم ریخته ای را به لقایش ببخشند و برای فعالیت در شرایطی که همه چیز به هم ریخته است، رغبتی نشان ندهند که در این صورت امیر قلعه نویی با کتار کشیدن از استقلال می تواند به یکی از پیشنهادهای میلیاری خود جواب مثبت بدهد و در لیگ چهاردهم هم به عنوان سرمربیِ یکی از تیم های مدعی روی نیمکت بنشیند و برای بازگشت به استقلال، منتظر رسیدن روزی باشد که همه چیز برای موفق کردن آبی ها مهیا خواهد بود اما از اوضاع این طور بر می آید که هدف او ماندن در استقلال است . تیمی که می خواهد با قهرمانی از آن برود نه با شکستی که در دروان مربیگری او سابقه نداشته است . 

سرمربی استقلال البته به خوبی می داند که فضای آبی، او را با وجود همه افتخاراتش در شرایط فعلی بازنده می داند و به همین دلیل در حالی که با چراغ خاموش در حال حرکت است، از جوانگرایی و ... حرف می زند ؛ درست مثل پسرش هوتن که در صفحه فیس بوک خبر از ماندن بابا داده است . 

در استقلال می گویند قلعه نویی می ماند مگز آنکه مدیر استقلال فردی از جنس واعظ آشتیانی باشد که دشمن قسم خورده ژنرال بوده است ! 

     
آی اسپورت
2014-04-19 20:32:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر