فهرست
فوری: صعود پیکان به پلی آف لیگ برتر
فوری: صعود پیکان به پلی آف لیگ برتر

فوری: صعود پیکان به پلی آف لیگ برتر

آی‌اسپورت‌ ـ پیکان تهران با پیروزی 3بر یک مقابل سیاه جامگان به بازی پلی آف لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد. در شرایطی که پیکان بازی رفت را مقابل سیاه جامگان متوقف شده بود در بازی برگشت در ورزشگاه تختی مشهد با قدرت با 3گل محمد برجلو، مرتضی آقاخان و مجید خدابنده لو در دقایق 92 و 108 ، 126 اضافه حریف را شکست داد تا به بازی پایانی پلی آف برسد. تک گل سیاه جامگان را هم مصطفی شهرکی در دقیقه 127 به ثمر رساند.

سفیدپوشان پیکان امروز برتر از حریف دونده و چغر خود ظاهر شدند و البته خوش شانسی هایی هم داشتند. اما برد با اختلاف 2 گل در مشهد مقابل این سیاه جامگان با انگیزه کار هر کسی نبود.
این بازی پرماجرا 130 دقیقه به طول انجامید و دوبار متوقف شد؛ یک بار به دلیل ناامنی و بار دوم به دلیل مصدوم شدن کمک داور. اینطور به نظر می‌ رسید که مشهدی ها به دنبال متوقف کردن بازی و تعویق آن هستند، کاری که البته در آن به موفقیت لازم نرسیدند! نکته جالب در این باره جانبداری گزارشگر مشهدی و انتقاد از داور برای ادامه بازی به هر شکل ممکن بود!
حالا فرهاد کاظمی که سال گذشته در انتهای فصل جای خود را به محمود یاوری داد تا او ذوب‌آهن را در پلی آف در لیگ برتر نگه دارد با تیم نسبتا باتجربه اش مقابل فجرسپاسی قرار خواهد گرفت. آنها که امروز کاظم برجلو را با کارت قرمز از دست دادند باید سریع آماده بازی با تیم استراحت کرده فجرسپاسی بشوند.

     
آی اسپورت
2014-04-19 19:00:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر