فهرست

سرمربی قطر: به ایران تبریک می‌گویم /اشتباه بد از طرف ما بود

خوزه مانوئل کارینو بعد از شکست 2 بر صفر مقابل ایران در نشست خبری گفت: اول می خواهم به تیم ایران بابت این برد و سه امتیاز تبریک بگویم به بازیکنانم هم بخاطر تلاششان تبریک می‌گویم بخاطر شکست متاسف هستیم. تیم ما سعی خوبی داشت و می‌خواستیم پیروز شویم و شناخت خوبی از هم داشتیم و فضا برای هر دو تیم کم بود و نمایش دو تیم نزدیک به هم  بود و تیم ایران قصد داشت از توپ های بلند به گل برسد و ما راه های نفوذ را بستیم هرچند در پایان بازی اشتباهاتی داشتیم که باعث شد دروازه ما باز شود و بازی را باختیم.
کارینو در مورد وقت کشی بازیکنان تیمش در جریان بازی و اینکه این مساله باعث نشد قطر ضربه بخورد، گفت: این موضوع را اصلا قبول ندارم زیرا هیچ تلاشی برای وقت کشی نداشتیم.
سرمربی تیم قطر در مورد اینکه گل اول ایران آفساید بود یا نه و در اواخر مسابقه هم اتفاقات ناخوشایندی رخ داد، گفت: بازی سخت و نفسگیر برای هر دو تیم بود گل می‌توانست آفساید باشد اما قبول کنید که اشتباه بد از طرف ما بود و ضربه بد را گلر ما زد و داور در جای خوبی ایستاده بود و او در مورد گل تصمیم گیری کرد.
او در مورد اینکه شما خونسرد هستید اما چرا در اواخر مسابقه رفتاری خشونت آمیز نشان دادید آیا می‌خواستید که رفتار نیمکت ایران را تلافی کنید، گفت: فکر می کنم بازی در مجموع عادی بود و هر دو تیم برای برد تلاش می‌کردند شاید بازیکنان ما خشن رفتار کردند ولی نیمکت ایران هم رفتاری مشابه ما داشت.
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-01 22:41:56
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
خدایی مربی با اخلاقی بود
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۵۷
گل اوّل و افساید ؟! چرا افسانه و قصه مى بافید توپى که به قوچان نژاد رسید و گوچى هم چونان همیشه با زیرکى و فرصت شناسى ذاتى گلش کرد پاس یار تیم قطر بود نه انصارى فرد یعنى تا انصارى فرد بیاد تصمیم بگیره بازیکن قطرى رسید و توپ رو از روى پاش زِد که توپ رسید به قوچان نژاد و گوچى چارچوب شناس و بحمدالله ذاتاً گلزن فرصت رو ازدست نداد و کار رو تمام کرد
عباس
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
بابا طرف تو بحث شخصیتی یه چیزی در حد دکتر سمیعی بود دمش گرم خدایی یه لحظه فک کنید الان جای ما با قطری ها عوض شده بود کیروش ناموس ای اف سی و قطر و داور و همه رو صلوات میداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر