فهرست
تونی: همسرم سرطان دارد باید برگردم/ با این وضع باز هم در آسیا بازنده ایم
تونی: همسرم سرطان دارد باید برگردم/ با این وضع باز هم در آسیا بازنده ایم

تونی: همسرم سرطان دارد باید برگردم/ با این وضع باز هم در آسیا بازنده ایم

آی‌اسپورت‌ ـ تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی ساعتی پس از انتشار نامه خداحافظی در صفحه شخصی اش در فیسبوک توسط هواداران تراکتورسازی و خبرنگاران محاصره شد تا در مورد خداحافظی احتمالی اش از تراکتورسازی توضیح بدهد. آنچه که می‌ خوانید مشروحی است از آنچه بین اولیویرا و آدم هایی حاضر در تمرین گذشته است.
آقای اولیویرا واقعا می‌ خواهید بروید؟
در حال حاضر تصمیم من به جدایی است. من همسری دارم که بیمار است، همسر من بیماری سرطان سینه دارد و من باید برای رسیدگی به شرایط او به پرتغال برگردم.
یعنی شما قصد ندارید در تبریز بمانید؟
شرایطی که اینجا وجود دارد چندان مناسب نیست ما سال آینده هم می‌ خواهیم در همین زمین با همین بازیکنان و مقابل همین تیم ها به میدان برویم و به نظر من با بضاعت فعلی تراکتور بختی نخواهد داشت.
آیا این حرف آخر شماست؟
ما دو بار با مسئولان باشگاه مذاکره کرده ایم اما به نتیجه خاصی منتهی نشده است. با این شرایط من حتما به پرتغال بازخواهم گشت و بعد در آنجا خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.آنها تا سه شنبه باید به من جو اب بدهند اما باشگاه پول ندارد و من خوشبین نیستم که شرایط من را قبول کنند. 
از قرار معلوم خیلی به ماندن در تراکتور امیدوار نیستی؟
متاسفانه همین طور است شرایط تراکتورسازی چندان مساعد نیست و من هم گرفتاری های خودم را دارم.من در حال حاضر باید به پرتغال برگردم و معلوم نیست کی بیایمک

     
آی اسپورت
2014-04-19 19:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر