فهرست

فریم نگران‌کننده؛ نگاه‌ها به کمیته انضباطی AFC

آی اسپورت- برد شیرین 2 گله و کسب 3 امتیاز در اولین گام در راه جهانی، باعث نخواهدشد اتفاقات تاریخی در بازی امشب تیم ملی برابر قطر از ذهن فوتبال‎‌دوستان ایران و حتی قطری از یاد برود. حواشی ریز و درشت این بازی که توام با مدیریت کاملا غیرحرفه‌ای داور مسابقه بود، احتمالا باعث ضرر و زیان‌های سنگینی برای ایران خواهدشد. حواشی اواخر نیمه اول مطابق انتظار به نیمه دوم هم کشیده شد و با سوت‌های جنجالی داور در ادامه بازی، پیشبینی می‌شد که در انتهای بازی شاهد دعوای سخت کی‌روش با داور سریلانکایی هم باشیم. اما گل دور از انتظار ایران و خوشحالی‌های متعاقب آن که به طرز جالی از دوربین‌های تلویزیون سانسور می‌شد، باعث شد تا کوره حاشیه در آزادی حسابی داغ شود و جنگی علنی میان ایران و قطر به وجود بیاید. دعواهای جنجالی میان ایرانی‌ها و قطری‌ها باعث شد تا نیروهای مستقر در ورزشگاه وارد زمین شوند و اوضاع را کنترل کنند. این اتفاقات باعث شد در همان وقت اضافه، 5 دقیقه بازی تعطیل شود و سرانجام داور در دقیقه 103 سوت پایان را به صدا دربیاورد. با توجه به ابعاد وسیع حواشی در این بازی باید منتظر محرومیت‌ها و یا جیمه‌های AFC بمانیم. به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش، جواد نکونام و آرین قاسمی چهره‌های اول لیست جریمه‌ها باشند. بعید به نظر می‌رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیمی در مورد محرومیت تماشاگران ایرانی که چندین بار اقدام به پرتاب بطری به سمت قطری‌ها کردند، داشته باشند.

ک خبر: 9401
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-02 01:54:31
نظر دهید
۵ نظر
عماد
پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
حالا شما هی جو بدید تا اونا با استناد به اعتراف رسانه های ایرانی جکم رو سنگین تر کنن
امیر
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
واسه شما که نون داشت واسه چاپ کردن. فکر کردی بهت جایزه میدن.
Ali
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۴۷
نکونام جو رو ملتهب کرد
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۳۳
وقتی یه آدم نابالغ رو بدون کوچکترین سابقه مربیگری مستقیم مینشونیم رو مهمترین و داغترین نیمکت مربیگری کشورمون باید منتظر همچین اتفاقات زشتی هم باشیم
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۴۳
بابا نکونام اصلا خوشحالی بدی کرد ، ولی اونا حق ندارن ضرب وشتم راه بندازن. قطری یا میتونن همه رو بخرن ، فیفا به اون بزرگی و خریدن چه برسه به داور به نطر من سیاست تیم همین وارد کردن فشار بود یعنی برنامه ریزی داشتن ، و کارلوس نکونام و مامور کرد که خودش محرومی چیزی نشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر