فهرست

دیسلایک؛ کی‌روش بعد از برد هم دست از سر برانکو برنداشت

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش حتی بعد از برد تیم ملی برابر قطر هم دست از سر رقیب محبوب کرواتش در ایران برنداشت. بعد از فروکش‌کردن جنجال‌های ماه گذشته میان برانکو و کی‌روش، حالا سرمربی تیم ملی دوباره آتش زیر خاکستر را روشن کرد و در کنفرانس بعد از بازی با قطر، در میان خبرنگاران ایرانی و خارجی حاضر دوباره موضوع عذرخواهی را مطرح کرد. کی‌روش گفت: «امیدوارم مسئولان فوتبال ایران یکبار برای همیشه تکیلف افرادی که در راه آماده سازی تیم ملی آتش بازی می‌کنند را مشخص کنند و شما می‌دانید در مورد چه افرادی صحبت می‌کنم امروز مقابل قطر نبردیم بلکه از باخت مقابل قطر فرار کردیم. یکبار برای همیشه باید به این اتفاقات نگاه شود. امروز شاهد این بازی بودیم. امروز از باخت مقابل قطر فرار کردیم زیرا لطماتی به آماده سازی تیم ملی وارد شده بود اگر می‌خواهیم که به جام جهانی صعود کنیم باید دست به دست هم بدهیم. پیشنهاد می‌کنیم دفعه بعد که برنامه‌ای برای آماده سازی تیم ملی می‌دهیم رسانه‌ها از آن دفاع کنند و در مورد کسانی که به این برنامه لطمه زدند صحبت کنند هنوز منتظرم آن آقا بیرون بیاید و از هواداران فوتبال ایران عذرخواهی کند.»

کد خبر: 9401
  ۲۱  
آی اسپورت
2016-09-02 01:02:29
نظر دهید

۲۱ نظر
سرور لنگ
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۲۴
I like what u dislike Isportlong
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
ببند بابا تیمت از لحاظ فنی صفر بود باز خدا پدر دروازبان قطر رو بیامرزه این همه که دنبال حاشیه و نمایشی کاش نصفش کار تاکتیکی و فنی انجام میدادی
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۳۱
مگر اینکه لیگ رو تعطیل کنند و فقط و فقط اردوی آماده سازی برای تیم ملی بزارن. تو مدتی که کیروش ایران بوده فقط متوجه شدم استاد جنگ روانی و انداختن توپ تو زمین دیگرانه. و این حرف هایی که زده به دلیل فشار بیش از حدی بوده که در طول نود دقیقه به ایشون وارد شده که ناشی از بازی فوق العاده ضعیف تیم ملی بوده. واقعا آدم به این خوش شانسی ندیدم ، اون از توپ هایی که رو دروازه مون اومد و گل نخوردیم و این هم از گل دقیقه 93 رو پاس اشتباه دروازه بان حریف. تنها نکته امیدوار کننده جناب کیروش، بازی تو زمین حریفع، که من مطمئنم همه بازی های خارج از خانه رو میبریم
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۳۷
اقای کیروش مردم تیم ملی کشورشون رو دوست دارن نه شما رو.امروز هم شانسی بردی.البته امیدوارم تا اخر شانسی ببری
hh
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۰۸
چقدر یک انسان باید حقیر باشه .حیف هوادارلن بامعرفت پرسپولیس و حیف حمایت هایی که از ایشون شد ...حیف تیم ایران که دست ایشون هست .با مصاحبه ش نشون داد حق با مخالفان ایشون هست .اگر تا به حال درصدی به ایشون حق میدادیم .دیگه اطمینان داریم که مخالفان ایشون را خوب شناختن واقعا رفتار و صحبت های ایشون شرم آور هست .اگر این مدل بازی یکی از تیم های لیگ انجام داده بود فردوسی پور بیچاره ش میکرد ...
امید
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۳۰
هواداران پرسپولیس این مردک عقده ای را شناختید!؟ دیدید گفتم عقب نشینی کنید گستاخ میشه!؟ گفتم برید پدرشو درارید یه بازی هیچ اتفاقی نمیفته. امیدارم توی بازی های بعد جبران کنید. در مقابل این موجود عقده ای عقب نشینی کنید باختید. والسلام.
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۱۰
می خواد عملکرد بدو توجیح کنه
mr.masoud
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۴۴
دور قبل که شانسی رفتیم بالا این دورم اولین بازی رو شانسی بردیم کیروش اصلا در حد برانکو نیست برانکو با این بازیکنا راحت قطر رو میبرد.
لیگ رو یک ماه تعطیل کردن مردم و باشگاه ها رو گذاشتن سر کار که اینجوری بازی کنن
پنج نفر روی خط دفاع ایستادن پنج نفر رفتن روی دروازه و هی سانتر میکنن
اون وسط میدون خالی خالی
آقای تیموریان با این وزن زیادش نمیتونه بازی کنه
آقای رضاییان اقای حاج صفی مهدی طارمی که دو ماهه بازی کامل نکردن رو واسه چی فیکس بازی میده
امید ابراهیمی که یکی از بهترین هافبکای اسیاس واسه چی رو نیمکته وقتی تیم بازی ساز نداره؟
کامیابی نیای جنگنده و آماده رو چرا خط زد
فقط توی بازی با ارژانتین فرگوسن بهش گفت چیکار کن که گل نخوری
برانکو مربی هست که بازیکن رو میسازه امادش میکنه به تیم نظم میده نه فقط بازیکن بفرسته داخل زمین بگه دفاع سانتر
بهرام
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
اقای کیروش به جای فرافکنی و بهانه های همیشگی بهتره بعد از پنج سال یه تاکتیک مشخص برای تیم پیدا کنی. از همین برانکو تاکتیکو هماهنگی خطوط رو یاد بگیر. حتی رو کرنر و ضربات ازاد هم توان هجومی نداشتی. پشت مهاجما همبشه توی توپای برگشتی خالی بود. تا کی میخوای دنبال بهانه بگردی. برانکو حقشو گرفت، تیمشو پیش فصل اماده کرد و الانم صدره اما تو هیچ وقت هیچی نشدی.
علی پرسپولیسی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۰۰
منتظر این جملات این شیاد بودم. تو نود یک کلمه هم راجع به برانکو حرف نزد از ترس اینکه تماشاگرا تو استادیوم پدرشو در بیارن. حالا با این بازی افتضاح که برده باز دم در اورده. گمشو بابا
Mj
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۸
شک ندارم پرسپولیس با همین قطر بازی میکرد 3هیچ میزد خیلی بد بودیم دیشب افتضاح و بدون تاکتیک برو تاکتیکو از همون آقا یاد بگیر
حرف حساب
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۳۸
فکر کنم دلش تنگ شده برای یه تو دهنی دیگه از هوادارن سرخ! حیف که تیم ملی ماست وگرنه کاری میکردیم این موزامبیکی دزد دریایی گورشو برای همیشه گم کنه!!
مشروح
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۰۱
کی روش نشون داد حتی اگه یک ماه هم تو اردو باشن باز هم تاکتیکش فراتر از اوت دستی نیست.
j7
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
این مدرک هنوز ادب نشده، اون از افتضاح دیشبش با نکونام اینم از عقده ای بازیش
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
اتفاقا وقت این جور لات بازی ها بعد از برده. این مردک شانس اورد دروازه بان قطر پاس گل داد وگرنه مثل موش میرفت تو سوراخ قایم شد. به امید شیش تایی شدن تیمش جلو کره. اون موقع میخوام ببینم کی باید معذرت خواهی کنه.
Danial
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
یه عزیزی نوشته اگه پرسپولیس بود ۳ تا به این قطر میزد. آخه عزیز دلم پرسپولیس این فصل به کدوم تیم لیگ ایران ۳ تا گًل زده که به این تیم ۷۲ ملت قطر بخواد ۳ تا بزنه؟ اتفاقا پرسپولیس دقیقا داره این فصل به سبک تیم ملی‌ ایران بازی میکنه و خیلی‌ اقتصادی بازی هاش رو برده. فراموش نکنیم پرسپولیس شما که میتونه ۳ تا به قطر بزنه با گسترش فولاد تبریز رو گًل به خودی دروازه بان بازیش رو برد اما اونجا نمیدونم چرا هیچ کدوم از شما نگفتین شانسی برد اما خیلی‌ راحت راجع به تیم ملی‌ مملکتتون اینجوری صحبت می‌کنین. علاقه و تعصب به تیم محبوب خوبه اما به شرطی که آدم رو کور نکنه
ایرانی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۸
چقد جالبه ک اولین بار ک پرسپولیس واقعا قوی شده هواداراش برا تیم ملیم کری میخونن بعد ی سالیم کلا استقلال تیم ملی بود ک رفتیم جام جهانی ما فقط حمایت کردیم . یا رب روا مدار ک گدا معتبر شود ...
مهریار
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
فقط یک کلمه : بی معرفت
یوسف
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
خیلی رو داره این یارو
در جواب فندکیون ته جدولی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۲
حامد وفایی - سردبیر پایگاه خبری هوادار

پیروزی مقابل قطر شادمان کرد. خوشحالیم و مسرور.تیم ایران، قطری های پرادعا را با تمام ادا و اطوارشان شکست داد تا یک بار دیگر بالا و پایین بپریم و شاد باشیم.
این خصلت ماست که با برد تیم ملی فوتبالمان شاد باشیم و با شکست هایش اشک و غصه را به منزل و خانه و کاشانه حمل کنیم.
برای بسیاری از اهالی دنیا فوتبال بخشی از زندگی است ،اما برای من و تو و مردم کشورم فوتبال نه بخشی از زندگی بلکه خود زندگی است. پس امروز با برد نوبرانه تیم ملی کشورمان زیر لب با نوایی رِنگی بالا و پایین می پریم و شادیم.
شاید تنها نقطه تاریک این بازی همان جملات عصبی و روی مخ مرد موزامبیکی است که همچنان با بردها برای منتقدانش رجز می خواند و به هنگام شکست همه را متهم می کند جز خود را.
کی روش در حالی که ده ها هزاز هوادار پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی کنار خود می دید و دعای میلیونها هوادار این تیم را پشت سرش و تیمش،باز هم در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه الفاظی را به کار برد که شایسته هیچ کس نیست.
سمت و سوی جملات او باز هم علیه برانکو بود و او اظهاراتی را بر زبان آورد تا طعم شیرین این پیروزی را گس کند.
ای کاش مرد موزامبیکی می دانست پیروزی که اگرچه شیرین بود اما به شدت دیمی و بی برنامه کسب شد.
جشن و شادمانی برای کسب سه امتیاز مقابل قطر سرسخت،واجب است امانگاهی به آینده و 9 بازی باقیمانده و حتی بازی بعدی که همین چند روز آینده در چین انجام می شود به تک تک ما یادآوری می کند که بهتر است پس از کلی بالا و پائین پریدن بابت گل دقایق پایانی گوچی، احساساتمان را کنترل کنیم و تمرکزمان را روی بازی بعدی قرار دهیم.
پیروزی مقابل قطر شیرین بود اما استاد کی روش به جای حمله به سرمربی پرسپولیس و پرسپولیسی ها بد نیست توجه کند که استفاده از بازیکنان ناآماده، بدون تیم و تمرین ، اثراتش کاملا در بازی بی کیفیت دیروز مشهود بود و خیلی ها شاید با من هم عقیده باشند بابت خوش شانسی مان در بازی دیروز.به معنای واقعی کلمه خوش شانس بودیم که خوش شانس بودیم! وگرنه فاصله کسب حداکثر و حداقل امتیاز برابر قطر اندازه اشتباه سنگربان قطری ها بود.اینطور نیست؟
باید بپذیریم هر مربی دیگری جای کی روش روی نیمکت تیم ملی می نشست (به ویژه مربیان داخلی) با این شیوه بازی به شدت مورد انتقاد قرار می گرفت که تیم ملی هرچقدر در کارهای دفاعی عالی و بی نقص بود در کارهای تهاجمی منتظر اوت دستی ها و ارسال و ضربات آزاد و اشتباهات حریف بود و برنامه تاکتیکی مطلوبی در کارهای هجومی نداشت.

پس بهتر است کی روش به جای کری خوانی برای منتقدانش ، حرکات و نمایش نه چندان دلچسب تیمش در بازی دیروز را مرور کند و بداند که برای صعود به جام جهانی و برسرزبان انداختن نامش در آوردگاه جهانی به شدت نیازمند بازیکنان پرسپولیس و به ویژه حمایت میلیونها هواداری است که برایشان پرسپولیس حرمت و شان دیگری دارد.هوادارانی که حاضرند بابت پیراهن سرخ تیم محبوبشان و نگه داشتن عزت آن از هر چیزی بگذرند.از هر چیزی!
عشاقی که درد گرسنگی و سفره خالی شان را با عشق به پرسپولیس پر می کنند
پس بهتر است آقایان به کی روش بفهمانند که و به اون بگویند از این جمله 100 بار بنویسد تا یادش نرود "هوادار پرسپولیس با هیچ چیز و هیچ کس این دنیا بر سر حرمت معشوقش شوخی ندارد."
باید به کیروش تفهیم کنند که برای این قبیله حرمت پرسپولیس به اندازه حرمت نان و نمک ارزش دارد .
بعضی چیزها ناموسی است برادر موزامبیکی...ناموسی!پس مراقب باش!
دزد دریایی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
کیروش یه شیاد کینه ایه که به خاطر همین اخلاق حاشیه ای و غیر حرفه ایش هیجچا بهش تیم نمیدهند و جایی هم موفق نبوده! الان هم به جای قبول کردن ضعفش در انتخاب دستیار و بازیکنان آماده داره فرافکنی میکنه! اگر دو ماه هم اردو بودیم باز بازی تیم ملی فرقی نمیکرد! مگه تو این 5 سال غیر از ین بوده؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر