فهرست
گزارش روز : پرحاشیه ترین بازی سال در مشهد
گزارش روز : پرحاشیه ترین بازی سال در مشهد

گزارش روز : پرحاشیه ترین بازی سال در مشهد

آی اسپورت - بازی حساس و سرنوشت ساز مرحله پلی آف لیگ دسته اول در میان جمع انبوهی از هواداران مشهدی به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا پیکان برای صعود به لیگ برتر به مصاف فجر شیراز برود و سیاه جامگان از رسیدن به لیگ برتر باز بماند.

بازی در حالی با نتیجه بدون گل در وقت های معمول خاتمه یافت که تیم میزبان برتری محسوسی داشت اما با شروع 15 دقیقه وقت های اضافه اول گل برجلو آب سردی بود بر پیکر سیاه جامگانی که از حمایت هوادارن برخوردار بودند. با این وصف گل دوم پیکان در نیمه دوم وقت های اضافه جو ورزشگاه را به تشنج کشاند و هواداران که تاب پیروزی حریف را با وجود برتری و مالکیت توپ نداشتند با فحاشی و پرتاب اشیاء مختلف مانع ادامه بازی شدند. آنها معتقد بودند داور به خاطر اخراج نکردن دو بازیکن پیکان در نیمه اول و دوم مانع پیروزی تیمشان شده است. به همین دلیل بازی با توقفی طولانی همراه شد و هیچ کسی نمی دانست سرنوشت این دیدار پر حاشیه چه خواهد شد و در نهایت پس از توقفی طولانی بازی ادامه یافت. جالب آنکه البرز حاجی پور داور دیدار 8 دقیقه وقت تلف شده برای بازی در نظر گرفت!
با توجه به شرایط به وجود آمده در ورزشگاه تختی مشهد، از هم پاشیدگی میزبان و دریافت 3 گل و نتیجه رقم خورده تماشاگران شروع به تشویق تیم پدیده و مربی موفقش کردند تا نشان دهند میثاقیان همچنان چهره محبوبی است به خصوص حالا که مشهد را صاحب نماینده در لیگ برتر کرده است.
جو نیمکت دو تیم نیز در دقایق واپسین بسیار ملتهب بود به طوری که مرتب درگیری های لفظی بین بازیکنان درون زمین با افراد نیمکت نشین تشنج را به سکوها می کشاند. پیکان در نهایت در یک دیدار بسیار جنجالی موفق شد با نتیجه 3-1 بر سیاه جامگان غلبه کند تا با همین نتیجه در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، رقیب فجر برای کسب آخرین سهمیه لیگ برتر چهاردهم شود.

     
آی اسپورت
2014-04-19 19:06:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر