فهرست
فرهاد کاظمی مقابل فجرسپاسی/ جدال ف.ک با علیپور
فرهاد کاظمی مقابل فجرسپاسی/ جدال ف.ک با علیپور

فرهاد کاظمی مقابل فجرسپاسی/ جدال ف.ک با علیپور

آی‌اسپورت‌ ـ فرهاد کاظمی مربی باتجربه پیکان تهران تیمش را با یک پیروزی با ارزش به حوالی لیگ برتر رساند. کاظمی که به دلیل مشکلات طولانی با کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران محدودیت های مختلفی را تجربه کرده و همواره با عزیزالله محمدی و حجت الاسلام علیپور مشکلاتی رو در رو و واضع داشته است حالا باید خود را آماده رویارویی با باشگاهی کند که به صورت غیررسمی تیم عزیزکرده همین افراد محسوب می‌ شود.

عزیزالله محمدی و علیرضا علیپور وابستگی های کاملا روشنی به باشگاه فجرسپاسی دارند و قطعا از طرف شدن با فرهاد کاظمی در این مقطع از مسابقات راضی نیستند چرا که موضوع مشکلات آنها با کاظمی چیزی است که از کفر ابلیس در ایران مشهوتر است و طبعا به هیچ وجه  نمی‌ شود آن را لاپوشانی کرد.

در این شرایط عجیب نیست که پیکانی ها از این موضوع استفاده ببرند و در صورت ناکامی احتمالی مقابل تیم لیگ برتری فجرسپاسی بخشی از تقصیرات را به گردن مشکلات قدیمی بین فرهاد کاظمی و اعضای کمیته منشور اخلاقی بیاندازند. با این وصف مسابقه پیکان ـ فجر که به سرعت برنامه ریزی شده و به صورت رفت و برگشت در تاریخ 6 و 11 اردیبهشت برگزار خواهد شد بازی فوق العاده حساسی است که بدون شک حاشیه های بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت.

اگر از جمله کسانی هستید که فوتبال ایران را دنبال می‌ کنید از اتفاقات احتمالی بازی آینده گرختان نگیرد!

     
آی اسپورت
2014-04-19 20:17:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر