فهرست

کارشناسان قطری پس از شکست چه گفتند؟

کارشناسان قطری با وجود شکست برابر ایران به حمایت از تیم ملی فوتبال خود پرداختند و براین باور هستند که مستحق شکست برابر ایران نبودند. با وجود این که تیم ملی فوتبال قطر در دیدار نخست خود برابر ایران در انتخابی جام جهانی با نتیجه دو بر صفر تن به شکست داد، اما قطری‌ها از عملکرد تیم خود راضی هستند و کارشناسان و خانواده ورزش این کشور به حمایت از تیم خود پرداختند.


ماجد الخلیفی: دروازبان پیروزی را به ایران هدیه داد
ماجد الخلیفی رئیس مجله استاد الدوحه گفت: " تیم ملی فوتبال قطر اصلا مستحق شکست برابر ایران نبود. متاسفانه اشتباهات بد دروازه‌بان کار دست ما داد و پیروزی را به ایران هدیه داد. باید این دیدار را فراموش کنیم و روی بازی حساس برابر ازبکستان تمرکز کنیم.


بازیکن تیم الوکره: می‌توانیم صعود کنیم
حمود الیزیدی، بازیکن تیم الوکره گفت:" می توانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم.بازی بسیار خوبی را برابر ایران به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه بد شانس بودیم. می توانیم در دیدارهای بعدی جبران کنیم. بازی های زیادی باقی مانده است. دیدارهای بعدی سخت تر از بازی برابر ایران خواهد بود. هر دیداری برای خود یک فینال است.


ستاره سابق تیم ملی فوتبال قطر: اشتباهات فردی باعث باختمان شد
احمد مبارک ستاره سابق تیم ملی قطر گفت:" خوشبختانه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر بد شانس نبودیم می توانستیم به پیروزی برسیم. اشتباهات فردی باعث شد تا بازنده بازی باشیم. میتوانیم جبران کنیم.


خبرنگار شبکه الکاس: شکست تلخی بود
نایف العنزی، خبرنگار شبکه الکاس کفت: " به عنوان یک هوادار می توانی بعد از شکست برابر ایران از هر کسی که دوست دارید انتقاد کنید اما بدون توهین و بی احترامی کردن چرا که این اصلا قبول نیست. شکست تلخی را متحمل شدیم و شایسته آن نبودیم.


کاپیتان سابق تیم ملی قطر: الان زمان انتقاد کردن نیست
ابراهیم الغانم، کاپیتان سابق تیم ملی قطر معتقد است: " اگر کسی بر این باور است که الان زمان انتقاد کردن است اشتباه می کند. الان زمان حمایت از تیم ملی کشورمان است. باید از این تیم حمایت کرد تا بتوانیم به جام جهانی راه پیدا کنیم"
     
آی اسپورت
2016-09-02 13:52:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر