فهرست

یادداشت روز: جهانبخش و گوچی و باز هم جهانبخش گوچی

۱. جواد نکونام نشان داد برای نشستن روی نیمکت ایران خیلی خیلی بی تجربه است. خیلی لازم نیست صحت و سقم ادعای بازیکن قطری را بسنجیم. او می گوید نکو بعد از گل به سمت نبمکت ما حرکت دست شرم آوری نشان داد. اصلن من می گویم بازیکن قطری ادعای کذب کرده، اما رفتارهای بی محابای نکو کنار زمین متاسفانه خیلی با ادعای جواد هاشمی - بازیگر منافاتی نداشت. بزرگی به تعداد بازی ملی نیست. بزرگی به منش و رفتار است. چیزی است که اتفاقن افشین پیروانی با همه ایرادهایش، دارد، اما نکو ندارد. این پیروانی است که مانع حمله نیمکت ایران به داور می شود. از تحریکات کی روش هم نمی شود به راحتی گذشت. در اینکه داور روی اعصاب بود شکی نیست، در اینکه اندازه این بازی نبود شکی نیست، اما اعتراض های پیاپی فقط روان بازیکن داخل زمین را به هم می ریزد. کی روش کارش را حتمن بلد است، اما به نظر زیادی کنشمند و عاصی شده است.

۲. سردار آزمون به جای آنکه احساساتش را کنترل کند و منطقی و در حد بازیکنی که در لیگ اروپا بازی کرده حرف بزند، بعد از بازی گفته بازیکنان قطر غیرت ندارند. چون خارجی هستند. من فقط شما خوانندگان را به اینستاگرام این بازیکن بعد از جنجالهایی که برای لیلا رجبی پیش آمد ارجاع می دهم. آزمونی که از لیلا رجبی دفاع می کند، چطور می شود به خارجی های قطر توهین کند که غیرت ندارند. خدا را شکر این مصاحبه ها ترجمه نمی شوند.

۳. طارمی و رضاییان و حاج صفی. نمونه بازیکنانی که برای خودشان هم فصل های بدن سازی و بازی باشگاهی را شاد و خوشحال چرخیده اند و به این وضعیت رسیده اند که از پس هر برخورد کوچکی، درازکش روی زمین می افتند و بازیگران بالیوودی را به یاد می آورند و‌ آن سومی هم که اصلن یادش رفته سانتر کردن و پاس دادن و استپ کردن و خلاصه فوتبال یعنی چه.

۴. جهانبخش، گوچی و باز هم جهانبخش و گوچی. آن بغل پای مطمئن و آن استپ معرکه و شلیک نهایی دقیق . با تشکر از پاس آندو در گل دوم.

سحر طلوعی
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-09-02 14:15:49
نظر دهید

۱۱ نظر
کاوه
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۴
شما ننویسی اتفاق خاصی نمی افته گمونم :|
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
منم با کاوه موافقم
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
مزخرف
پولم میگیریذ برای این حرفا؟
یوسف
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
اینا کین میان کامنت میدن خب درست میگه دیگه
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
بسیار درسته، واقعاً حاج صفى یه سانتر درست نداشت نمیدونم کیروش بر چه اساسى با این همه نفرات اماده ایشان را در ترکیب قرار داد
مکتب انسان ساز شاهین
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
دم وجودت گرم خانم طلوعی... همه مطالبتان درست بود حقیقتن... به عنوان یه پرسپولیسی تعجب می کنم رامین و طارمی فیکس می شوند وقتی آماده نیستند... اضافه کنیم سعید عزت اللهی با خودش چند چند است یا آندو که اصلن توی زمین نیست که بازی می کنند و ابراهیمی و کمال گتوزو نه؟!!! این چه فوتبالی بود... بزن زیرش و آخرش هم آبروریزی نکو چی چی جلوی دوربین !!
علی جامائیکا
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
کاملا موافقم
علی جامائیکا
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
کاملا موافقم
گتاب سیتی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
عقاب گتابی بهترین دروازه بان تاریخ لیگ1/خونه به خونه،خانه ی غریبه ها/رمضانیان ته پرچم بالا/روح الله باقری بازیکن خونه به خونه نمیدونم چقدر پول میگیره از میثاقیان که راحت هر بازی چن تا موقعت و پنالتی خراب میکنه/تف به فوتبال کثیف
Ali Seyf
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
مرسی سحرخانم
جوات چکش مربی تیم ملی!!!
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۱۹
من کلا اشتباهی اینجام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر