فهرست

پولادی در پرسپولیس نمی ماند؛ مقصد جایی خارج از ایران

آی اسپورت – مهرداد پولادی که بعد از حدود یک سال مصدومیت  در 4 بازی آخر پرسپولیس به میدان رفت به احتمال فراوان  فصل آینده در این تیم نخواهد ماند و پیراهن شماره 16 سرخ را تحویل می دهد.

پولادی که اوایل فروردین سال 92 و در بازی تیم ملی مقابل کویت مصدوم شد تا   روز دوم اسفند ماه و در دیدار پرسپولیس مقابل صبای قم هرگز به ترکیب اصلی تیمش نرسید چرا که اعتماد به این بازیکن در بازی های حساس سخت بود یک بار هم که دایی در بازی فولاد به او اعتماد کرد پولادی از ناحیه قفسه سینه احساس درد  کرد و از بازی بیرون رفت.

پولادی اما با 360 دقیقه بازی در لیگ و نمایش نسبتا قابل قبول در این 4 بازی پایانی لیگ بار دیگر در لیست کی روش قرار گرفت و با توجه به اعتقاد عجیب مرد پرتغالی به این بازیکن  به احتمال زیاد چپ پای سرخ ها در ترکیب اصلی تیم ملی  مقابل نیجریه، آرژانتین و بوسنی به میدان خواهد رفت.

با این شرایط البته پولادی می تواند در بزرگترین ویترین دنیای فوتبال خودی نشان دهد و منتظر پیشنهادهای خارجی بماند. پولادی  برای فصل آینده حضور در تیمی خارجی  را هدف گرفته و منتظر است تا بعد از جام جهانی پیشنهادهایش را بررسی کند. او که در دوران مصدومیتش هیچ حرفی درباره بی پولی هایش نمی زد بعد از انجام دو سه بازی برای سرخ ها انتقادات زیادی به باشگاه کرد و از آنجایی که کمتر از همه همبازیانش پول گرفته  حتی از فصل قبل از آن هم طلبکار بود آنقدر معترض شد تا جریمه سنگینی برایش ببرند.

به هر حال باید دید پولادی 28 ساله  در جام جهانی چه خواهد کرد  و پیشنهادهایی که به سمت او می آید چه کیفیتی خواهد داشت.
     
آی اسپورت
2014-04-19 19:32:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر