فهرست

کامنت روز: جنجال علی دایی بد است اما برای کی‌روش خوب؟

آی اسپورت- برای من همیشه جای سوال هستش و دلیل این تناقض ها رو نمیفهمم؟!

1-چرا زمانیکه سرمربی تیم ملی یکی غیر از کیروش بود هیچوقت روزنامه ها و سایت ها و برنامه های تلویزیون از داشتن اردوهای بلند مدت و تعطیلی لیگ حمایت نمیکردن؟! برای من جای سوال که صحبت از هماهنگی بازیکنا هستش ولی 6 تا بازیکن اصلی تیم که لژیونر هستن سه روز مونده اضافه میشن و عملا اردو بلند مدت برای چیه؟!

2- اگه مربی های ایرانی لیگ برتر مثل علی دایی کنار زمین سر داور داد و بیداد میکنه میگن دایی با داد و بیداد قلدری کنار زمین رو داور اثر میزاره و نتیجه میگیره ولی وقتی کیروش این کارو میکنه صحبت از تحلیل روانشناسان و تمجید از این حرکات صورت میگیره؟!

3-چرا وقتی سرمربی لیگ برتری تو کادر فنی از بازیکنای پیشکسوت باشگاه که هنوز مدرک مربیگری نداره استفاده میکنه ،سایت و روزنامه ها شروع به انتقاد میکنن ولی وقتی کیروش، علی کریمی و نکونام رو دستیار خودش میکنه چرا هیچ انتقادی نمیکنن؟!؟ از این دست تناقض ها زیاد هست و میشه باز مثال زد...

4- یه مثال دیگه مثلا قلعه نویی در زمان سرمربیگری تیم ملی صحبت از میزان دوندگی بازیکنا میکنه فردوسی پور شروع به تمسخر میکنه که برو یه مشت دونده مسابقات دو میدانی رو بیار...! ولی وقتی کیروش در جام جهانی در باره دوندگی صحبت میکنه فردوسی پور به تمجید از میزان دوندگی بازیکنا میپردازه.

در کل هیچوقت ما ایرانی ها حد وسط نداریم. یا از اینور بوم میفتیم یا از انور بوم.
کدخبر: 9407
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-09-02 15:30:20
نظر دهید

۱۴ نظر
666444
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
عالی بود
علی کچـــل
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
1.همین حالا هم خیلی ها به اردو های بلند مدت تیم ملی اعتراض می کنند گواه آن هم کنسل شدن اردو پیش فصل تیم ملی.
2. چرا که کیروش مربی همه ماست و درست یا غلط اگر هم جنجال می سازد نفع تیم ملی ایران را در نظر دارد ، مثلا آیا روزنامه استقلال جوان یا پیروزی به جو سازی و شولوغ کاری مربی تیم محبوبشان اعتراض می کنند ؟؟؟؟
3. چون او کارلوس کیروش است: مربی سابق رئال و تیم ملی پرتقال کسی که خودش به اندازه کافی اینقدر وزن دارد که نیاز به مربی دیگری روی نیمکت تیم ملی نباشد و حضور امثال نکوچی چی و کریمی هم با توجه به اصل کسب تجربه در کنار بزرگان توجیه پذیر است اما علی دایی کجای دنیای مربی گری روز دنیاست و برادرش چه بلد است یا قرار است چه چیزی از دایی بیاموزد ؟؟؟
4. جواب این سوال شما در این جمله خلاصه می شود که چون کیروش می داند دوندگی در فوتبال چیست و چه کارکردی دارد ... رجوع داده می شود به فرشینگ .
hh
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۲۷
واقعا حق با شماست.احسنت
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
تا حدی موافقم اما در کل باید قبول کنیم که کیروش تاثیرات مثبت زیادی در فوتبال ما گذاشته.منم قبول دارم دیروز تیم ملی خوب نبود اما فراموش نکنیم که تیم های کیروش به دلیل سبک مربیگریش معمولا مقابل تیم های قویتر از خودشون بهتر بازی میکنن.و مقابل تیم های پایینتر مشکل دارن،همین که بردیم عالیه
مکتب انسان ساز شاهین
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
این بشر ملت احساساتی ایران را هیپنوتیزم کرده است... رسانه ها را که به شکل عجیب و شک برانگیزی حامی خود کرده به گونه ای که علیه برانکو هر روز مطلب می نویسند... فرزند شایسته ناصر احمدپور در خبر ورزشی و روزنامه نود و خبرآنلاین هر روز به تمجید وی می پردازند... فرپدوسی پور دیسب مسخره ترین حمایت ها را از کیروش کرد.... یک گل محشر، یک گلی که خیلی چسبید... به خدا سالهاست فوتبال می بینم و از درک این اتفاقات عاجزم!
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
این از بارز ترین و ساده ترین شاخصه های ما ایرانی هاست که بیگانه پرستیم ... همیشه مرغ همسایه قازه ... یکی رو یا انقدر پرستش می کنیم تا جایی که کم و کاستی ها رو نادیده می انگاری و طرف رو به عرش می بریم .... و اما در زمان شکست دقیقا هم چیز بر عکس میشه ...
بقول دوست مون حدل وسط نداریم
ادموند
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
علی کچـــل
مثلا جواب دادی
جنس چی میزنی
میلاد ۶&۴
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
چند سال پیش جلال آل احمده فقید و بزرگ کتابی نوشت به اسم غرب زدگی.
همونطور که از اسمش پیداس درباره ی این مسئله که ایرانی ها عاشق خارجی هستن مخصوصا اروپایی ها.
پس این مسئله به کیروش یا فوتبال ربطی نداره و جزوی از فرهنگ ما هستش که خیلی هم بده.
دیشب خوب نبودیم،ولی اکثر مردم در توجیح میگن چون دو ماه پیش اردوی تدارکاتی نرفتن اینطوری بازی کردن!
حالا اگه یه ایرانی دقیقا همین شرایط رو داشت آخره بازی شعاره حیاکن رها کن سرمیدادن و همون شبانه وزیر ورزش سرمربی رو عوض میکرد.
درسته که کیروش درجهان خیلی مطرح هستش،ولی اگه همینطوری که از کیروش حمایت شده و عملا ریاست فدراسیون و ایفمارک رو بهش دادن از منصوریان که نه سواد مربیگری داره و نه تجربه ی بازی بین المللی،همینطووری حمایت میشد حتما میتونست تو این چند سال یه کارهای مثبتی انجام بده.
به این نکته توجه داشته باشید که نصف بازیکن اصلی ما کسایی هستن که برای هر بازی فقط دو روز در اختیار تیم هستن!
یعنی اگه امسال لیگ هم تعطیل کنن و بازیکنارو همش ببرن اردو وقتی این چند نفر که ستون اصلی تیم هستن نباشن چه فایده ای داره؟؟؟؟؟؟؟
حسنی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
دلیلش مشخصه! فردوسی پور دوست داره کیروش سرمربی باشه!!
جوات چکش مربی تیم ملی!!!
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۳۰
همه چی زیر سر کیروشی پوره
حرف دل...
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۳۳
حرف دل ما رو زده
بهزاد
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۰۲
دوست عزیز جواب سوالات خیلی سادست . چون اون اشخاصی که مثال زدی با تیم ملی 4 تا از مکزیک خوردند . به عربستان تو آزادی باختند . بدترین کره ی تاریخ رو نبردند . در سالی که کره شمالی ضعیف که تو جام جهانی 7 تا از همین تیم کی روش خورد تو گروه حتی سوم هم نشدن که به پلی آف راه پیدا کنند ، اما تیم کی روش آخرین بار به سوئد و آرژانتین و بوسنی باخته . آخرین باری که تو یه بازی گل نزده رو کسی یادش نیست . دیگه تیمای آسیایی میترسند با ایران بازی کنند چون آخرین بار به ازبکستان تو مقدماتی جام جهانی قبلی باخته یعنی تقریبا 3/5 سال پیش . همه اینها دلایل خوبیه که همه عاشق کارای کی روش باشیم ولو اشتباه .
بهرام
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۱۷
متاسفانه آثای فردوسی پور با حمایت کورکورانه و جوگیرانه اش مردم رو با خودش همراه کرده. کیروش به جای برنامه ریزی و اتخاذ تاکتیک مناسب فقط به فکر شانتاژ و فرافکنی هست تا بتونه مدت بیشتری حقوق کلان بگیره ، بدون اینکه کاری انجام بده برای ایران.
-
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۵۶
مدیریت سایت آی.اسپورت مخالف کی‌روش و حامی مربیان کم دانش وطنیه مطالب بشدت جانبدارانه ست.. جای تاسف داره عوض حمایت از مربی تیم ملی که تا مدتی پیش کاپیتان تیم ملی بوده دم از اخلاق میزنید یا در مطالب فوق به دنبال انعکاس دادنه نظرات مخالف و آرامش بهم زنه حال بهم زنید شرم بر شما باد که مخربید و تخریب کننده تیم ملی فوتبالی که قراره راهی جام جهانی بشه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر