فهرست

برانکو: علاقه‌ای ندارم که بدانم کی‌روش چه گفته!

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در خصوص حاشیه‌های چند وقت اخیر تیم پرسپولیس که برای این تیم ساخته شده، اظهارات شب گذشته کارلوس کی‌روش بعد از برد مقابل قطر، محل برگزاری دیدار پرسپولیس مقابل تراکتورسازی و.. صحبت‌هایی با فارس کرد که در اینجا می‌خوانیم.این روزها بحث میزبانی دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس در تبریز سوژه رسانه‌هاست و این در حالی است که هنوز محل بازی مشخص نیست. 
برای ما فرق نمی‌کند کجا بازی کنیم چرا که به دنبال توجیه کردن عملکرد خودمان نیستیم. هرکجا که به ما بگویند آنجا بازی می‌کنیم و مشکلی از این بابت نداریم. البته شورای تامین باید در این باره صحبت کند که ما کجا بازی می‌کنیم اما قطعا شرایط زمین برای هر دو تیم یکسان خواهد بود. ما مشکلی نداریم و هر کجا بگویند بازی خواهیم کرد. قطعا شرایط زمین هم برای ما و هم برای تیم تراکتورسازی یکسان خواهد بود و ما نمی‌خواهیم وارد این بحث‌ها شویم.


اخیرا سفری به دبی داشتید و این سفر باعث شد تا شایعه‌ای درباره شما به گوش برسد که به این سفر رفته‌اید تا مذاکراتی با تیم‌های عربی داشته باشید. خود شما این مسئله را تائید می‌کنید؟ 
این را هم بنویسید که من در یک هتل در دبی قهوه هم خوردم! یعنی من حق ندارم سفر شخصی بروم؟ من ۲ روز قبل هم به هتل المپیک رفتم تا قهوه بخورم یعنی آنجا هم رفتم تا مذاکره کنم؟! من چه کار می‌توانم انجام دهم تا این شایعات درست نشود؟ آیا می‌توانم جلوی دهن همه را بگیرم که حرف نزنند؟ من در کل آسیا و همه جای دنیا دوست و رفیق دارم و به آنها سر می‌‌زنم ولی نمی‌دانم چرا این حرف‌ةا برای من درست می‌شود؟ همین حالا بوبان که بازیکن و دوست من بوده مشاور اینفانتینو رئیس فیفاست و آنها را می‌بینم پس این حرف‌ها برای چه درست می‌شود؟ 


به نظر شما چرا امسال این همه برای شما حاشیه درست می‌کنند؟
واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا و چرا درست می‌شود. ما کار خودمان را می‌کنیم و در تمرینات فقط به تمرین، تمرین و تمرین فکر می‌کنیم و هیچی هم برای پنهان کردن وجود ندارد. درهای تمرین ما به روی همه باز است و نسبت به رسانه‌ها هم کاملا باز هستیم و همیشه جوابگو بوده‌ایم. هر زمان که از من مصاحبه خواسته‌اند دریغ نکرده‌ام وحرف‌هایم را زده‌ام وحتی خود شما می‌توانید شهادت دهید که هر بار مصاحبه خواستید به رسانه‌ها نه نگفتم.


به نظر می‌رسد امسال نسبت به فصل گذشته حاشیه‌های بیشتری برای پرسپولیس ساخته می‌شود. فکر می‌کنید دلیل این مسئله چیست؟
فصل گذشته ما در انتهای جدول بودیم و شرایط جالب توجهی نداشتیم تا برای ما حاشیه ساخته شود اما الان و با توجه به موقعیتی که داریم برخی‌ها علاقمند هستند برای ما حاشیه درست کنند و ما را به حاشیه ببرند. عده‌ای می‌خواهند برای ما مشکلاتی بسازند که اصلا وجود خارجی ندارد. ما ۲ روز قبل با سایپا بازی کردیم و درهای محل بازی هم باز بود و توانستیم با دوستان ورزشی‌مان یک بازی خوب انجام دهیم تا هر ۲ تیم بازیکنانشان را تست کنند. از همین جا از حسین فرکی و مدیرعامل باشگاه سایپا تشکر می‌کنم که پذیرفتند تا با ما بازی کنند. 


وضعیت پرسپولیس در این روزهای تمرینی چطور است؟ 
خودم از وضعیت تیم خیلی راضی هستم. بچه‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و یک مقدار مصدومیت گولج، آقایی و علوان‌زاده ما را ناراحت کرده است اما بقیه بازیکنان عالی هستند و خیلی خوب کار می‌کنند. باید بگویم که از وضعیت تمرین و فعالیت‌شان کاملا راضی هستم. 


شب گذشته و پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر کارلوس کی‌روش در نشست خبری بعد از بازی مصاحبه‌ عجیبی انجام داد و بدون اینکه از شما نامی ببرد گفت که باید برخی از شرایطی که به وجود آورده‌اند عذرخواهی کنند و این در حالی است که او چندی پیش هم خواهان عذرخواهی شما شده بود که همین موضوع اذهان را به سمت شما برد. درباره صحبت‌های عجیب کی‌روش چه پاسخی دارید؟
من هیچ اطلاعی ندارم که سرمربی تیم ملی ایران چه صحبت‌هایی کرده و علاقه‌ای ندارم بدانم او چه گفته است. دلیلی ندارد که پیگیر حرف‌های او باشم اما چیزی که در این میان مهم است این است که دیشب نتیجه‌ای به دست آمد که باعث خوشحالی مردم ایران و هواداران تیم ملی شد که من هم از این مسئله خوشحالم. برد شب گذشته مقابل قطر را به فدراسیون فوتبال و جامعه فوتبال تبریک می‌گویم. چرا که برد تیم ملی ایران باعث خوشحالی همه مردم شد. من به عنوان سرمربی سابق تیم ملی و از طرف باشگاه پرسپولیس، همکارانم در این تیم و همچنین هواداران پرسپولیس این پیروزی ارزشمند را به ملت ایران و جامعه فوتبال تبریک می‌گویم. هدف همه ما ساختن یک تیم ملی خوب است و همه باشگاه‌ها تلاش می‌کنند تا بهترین بازیکنان را در خدمت تیم ملی قرار دهند.  قطعا هواداران تیم ملی و همچنین باشگاه پرسپولیس سزاوار این شادی‌ها هستند و ما هم تلاش می‌کنیم تا آنها را خوشحال‌تر کنیم. کدخبر: 9407
  ۹  
آی اسپورت
2016-09-02 16:01:19
نظر دهید

۹ نظر
mahboobi
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
ساکت شو برانکو
باید بری جلوی کیروش بوق بزنی
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
احسنت به این جنتلمن شریف ، واقعاً برانکو اقاست ، جادارد مدیران ارشد فدراسیون و تیم ملى فوتبال و نیز مترجم اقاى کیروش مفادّ این مصاحبه را به اقاى کیروش برسانند تا ایشان از نحوه و روش تعامل متمدنانه درس و عبرت بگیرند ضمن اینکه وظیفه مدیران ارشد فدراسیون است که به اقاى کیروش تذکر دهند براى تیم ملى با مصاحبه ها و پیام هاى تخریبی حاشیه سازى ننماید ( بهتر است اقاى کیروش به جاى چیدمان بازیکنان نااماده همچون حاج صفى و توجه به اسم ها در ترکیب تیم ملى از بازیکنان اماده به لحاظ فنى و بدنى که بحمدالله در هر پست وجود دارند استفاده نماید واقعاً ایشان خودشان بازى را انالیز نمایند و توجه کنند سردار چقدر در جریان بازى از طرف هافبک ها که با فاصله اى زیاد از خطوط جلویى بازى میکردند تغذیه شده و یا استفاده از طارمى در پست غیر تخصصى با وجود دارا بودن بازیکنان ممتاز در همان پست یعنى چه ؟! ایشان باید ممنون بازیکن ذاتاً گلزن و چارچوب شناس خویش قوچان نژاد باشد که به غلط بدبختانه مدتهاست نیمکت نشین شده)
666444
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
مرسی برانکوی با شخصیت...منتظر هوچی گری کی روش هستیم بازم...جرعت نداشت قبل بازی حرفی بزنه بعد بازی شاخ شد
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
برسه بدست تیم رسانه ای خبرآنلاین و خبرورزشی
در جواب mahboobi
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
تو که مربیت فرشینگ است ........ میخوری زر می زنی!
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
این برانکو هیچ حا بهش تیم ندادن اومده ایران
حالا شر و ور میگه
نقشه کشیده بود واسه جانشینی کی روش که بعد از اینکه پارسال استقلال خوزستان رید بهش پروژه فعلاً کنسل شده
اگه یه وقت ایران نره جام جهانی میپره رو نیمکت تیم ملی با حمایت کورکورانه پرسپولیسیا
جمعه 12 شهریور ساعت 18:36
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
سوزش چهارتایی شدن بدجوری می سوزونه :))
حرف حساب
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
تیم کیروش اگه مثل قطر دوماه هم اردو باشه باز همینطوری بازی میکنه! تو این 5 سال غیر از این چیزی دیدید؟؟ ما مقابل امارات هم تو جام ملتهای آسیا دفاع کردیم. پس لطفا زر مفت نزنید و بد بازی کردن تیم ملی رو به حساب برانکو نذارید! همه مربیان از جمله قلعه نوعی و فرکی و ... با نبودن ملی پوشانشون مخالف بودند ولی چون یه مشت استقلالی شش تایی از خفت باخت 4 تایی فصل قبل دارند دق میکنند تقصیر رو انداختند گردن برانکو اون کیروش پرادعای موزامبیکی هم دنبال بهانه میگیرده برای تیغ زدن فدراسیون احمق ما!!
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
برانکو با شخصیت و متانتش هم جواب کی روش بی تربیت و عقده ای رو داد و هم داغ دل جماعت شش تایی ته جدولی رو تازه کرد که اینطوری اینجا دارن مزخرف مینویسند!! بسوزید از ته دل بسوزید که سوختنتون لذت بخشه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر