فهرست

شوخی با فوتبال ایران و قطر: نگاه افراد جامعه به این بازی چیست؟

آی اسپورت- اگر شما هم دوست دارید که نگاه افراد مختلف جامعه به فوتبال ایران و قطر را بدانید، این چند خط را بخوانید. 


فوتبال از نگاه تماشاگران:
این عده‌ی قلیل صدهزارنفری که از ابتدای بازی برای سر دادن شعارِ تماشاگر پسند و به دور از بی‌احترامیِ "واویلا واویلا...عرب (بوووق)" به ورزشگاه می‌آیند تمام بازی را غر می‌زنند که چرا پس این قطری‌ها کاری نمی‌کنند که ما شعار ملی‌مان را شروع کنیم. چند باری هم زیرلب خطاب به سایر تماشاگرها غرولند می‌کنند که پس برای سر دادن شعار واویلا واویلا منتظر چه چیزی هستید؟ 


فوتبال در کانون گرم خانواده:
پدر خانواده حتما سابقه عکس با شورت ورزشی را در کارنامه دارد. او سال‌های سال قاتل استقلال و پرسپولیس بود و در گذشته مثل فوتبالیست‌های الان نبودند که نتوانند یک پاس ساده بدهند. آن‌های خیلی خوب بودند؛ خعلی خعلی. در زمانی که پدر خانواده حقش را در فوتبال خورده بودند و به خاطر عرق به تیم شهرستان‌شان، قید حضور در تیم ملی را زد، بچه‌های تیم ملی هفت گل به قطر می‌زدند. حالا ایران به زور داور و اشتباه دروازه‌بان بتواند یک گل وارد دروازه حریف کند. از صحبت‌های کارشناسی پیشکسوت خانواده در هنگام پخش فوتبال، غافل نشوید. 


فوتبال در جایگاه خبرنگاران:
یک عده «عادل فردوسی‌پور» پشت میز نشسته‌اند. هر کدام‌شان قبول دارند که رسانه ایران ضعیف است. چون همکاران‌شان اهل زد و بند هستند و فوتبال نمی‌فهمند. مهم‌ترین پز هم زمانی داده می‌شود که شخصی یادش باشد که در سال 1662 در مسابقات محلی آفریقای جنوبی، بازیکن کدام محله در دقیقه چند گل سوم بازی را به ثمر رساند. یا این که حداقل یک حنیف عمران‌زاده قبل خواب به آن‌ها شب بخیر بگوید.


فوتبال از نگاه راننده تاکسی: 
سیاسیِ آقا. سیاسی. همه چی از قبل تعیین شده است. بیچاره جوون‌های ما که خام سیاست شده‌اند.کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-02 17:08:53
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
چرت بود
مکتب انسان ساز شاهین
جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
این عده‌ی قلیل صدهزارنفری که از ابتدای بازی برای سر دادن شعارِ تماشاگر پسند و به دور از بی‌احترامیِ "واویلا واویلا...عرب (بوووق)" تمامی اسطوره های ملت عرب هستند اما چنین شعاری می دهند... کاش این تناقض را حل می کردند ایرانی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر