فهرست

گزارش تمرین تیم ملی: توصیه‌های کی‌روش به نکونام

آی اسپورت- اولین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد مقابل قطر در نخستین گام از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز  از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.
*اتوبوس حامل تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۶:۱۰ وارد زمین تمرین شد.
*بازیکنان اصلی که در دیدار روز گذشته مقابل قطر به میدان رفته بودند امروز در جلسه تمرین تاکتیکی کی‌روش حضور نداشتند و آنها تمرین ریکاوری خود را در استخر مجموعه پژوهشگاه نفت پشت سر گذاشتند.
*بازیکنان ذخیره امروز زیر نظر کی‌روش تمرینات تاکتیکی خود را دنبال کردند.
*۱۴ بازیکن ذخیره تیم ملی فوتبال کشورمان امروز یک دست لباس‌های سبز رنگ برتن داشتند و زیر نظر نیکو دستیار بدنساز کارلوس کی‌روش با حرکات نرمشی و کششی همراه با توپ کار خود را آغاز کردند.
*در حاشیه تمرین امروز جواد نکونام که اولین تجربه خود را به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی روی گذشته مقابل قطر پشت سر گذاشت، امروز در تمرین حضور داشت و در خصوص اتفاقات دیدار روز گذشته که منجر به اخراج نکونام از نیمکت تیم ملی شد، با کی‌روش صحبت می‌کرد و کی‌روش نیز توصیه‌هایی به جواد نکونام داشت.
*در ادامه تمرینات تیم ملی بازیکنان در دسته‌های مختلف تقسیم شدند و به حفظ توپ و به تمرین پرس پرداختند.
*خبرنگاران حاضر در تمرین امروز تیم ملی در خصوص وضعیت اشکان دژاگه که روز گذشته دچار مصدومیت شد، از پزشک تیم ملی پرس‌وجو می‌کردند و دکتر شهاب در جواب خبرنگاران گفت که ما بعداً وضعیت او را شرح خواهیم داد.
*در حاشیه تمرین امروز کی‌روش نکات فنی مربیگری را هم به نکونام یاد می‌داد تا او بازیکنان را تمرین دهد.
*استارت‌های کوتاه و بلند، حرکات تاکتیکی دیگر تمرین ملی پوشان کشورمان بود.
*در اواسط تمرین تیم ملی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در تمرین تیم ملی حاضر شد.
*محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی دیگر دروازه‌بانان تیم ملی کشورمان امروز تمرینات خود را دنبال کردند.
*تمرین بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان بازهم زیرنظر کی‌روش دنبال شد به طوری که بازیکنان پس از پاسکاری و کارهای ترکیبی تمرین شوت به سمت دروازه کردند.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-02 17:15:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر