فهرست

به دلیل مصدومیت؛ مسی بازی با ونزوئلا را از دست داد

آی اسپورت - لیونل مسی از بازی بعدی تیم ملی آرژانتین که بامداد چهارشنبه برابر ونزوئلا خواهد بود، باز ماند. او بامداد جمعه در بازی آلبی‌سلسته مقابل اروگوئه از ناحیه کشاله ران مصدوم شد، اما با وجود دردی که در این ناحیه احساس می‌کرد به بازی‌اش ادامه داد و ظاهراً همین موضوع سبب شده که او نتواند برابر ونزوئلا بازی کند.
 
ادگاردو بائوسا، سرمربی آرژانتین درباره وضعیت مسی گفت: «لئو درد دارد و متأسفانه او در بازی بعدی ما را همراهی نخواهد کرد. پای او ورم کرده است و نمی‌توانیم سلامتی‌اش را به خطر بیندازیم. با پزشک تیم صحبت کرده‌ایم. او معتقد است مسی باید استراحت کند. فکر نمی‌کنم که لئو با ما به ونزوئلا سفر کند، چون مصدومیتش حساس است و باید تحت مراقبت قرار بگیرد.»
 
به این ترتیب انتظار می‌رود که مسی به بارسلونا برگردد تا خودش را برای بازی بعدی کاتالان‌ها که شنبه هفته آینده برابر آلاوس خواهد بود، آماده کند. با توجه به مصدومیت لیونل مسی و سرخیو آگوئرو، محرومیت پائولو دیبالا به‌دلیل دریافت کارت قرمز در بازی آلبی‌سلسته و اروگوئه و نیز دعوت نشدن گونسالو ایگواین به اردوی آرژانتین، مشخص نیست که بائوسا برای بازی برابر ونزوئلا چه کسانی را در خط حمله تیمش قرار خواهد داد. گزینه‌های بائوسا، آنخل کورئا، لوکاس پراتو و لوکاس آلاریو هستند که این سه نفر روی هم مجموعاً شش بازی ملی دارند. تیم ملی آرژانتین از ساعت 3:30 بامداد چهارشنبه به مصاف ونزوئلا می‌رود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-03 09:48:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر