فهرست

وعده دلپذیر گوچی: گل‌های حساس‌تری هم می‌زنم

آی اسپورت - آی رضا قوچان‌نژاد را با آن گل‌های حساس و تاریخی‌اش، همیشه یاد می‌کنیم. هنوز خاطره گل او به قطر و کره جنوبی در مقدماتی دوره قبل از یاد کسی نرفته بود که این بازیکن در جام جهانی هم تنها گل تیم ملی را به ثمر رساند. رضا در جام ملت‌های استرالیا هم دو گل فوق‌العاده حساس زد که همیشه از دومی به تلخی یاد می‌کند؛ گل به عراق و بعد حذف تیم ملی. رضا در آن مسابقه به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و موفق شد گل سوم ایران را در وقت‌های اضافه بزند تا بازی به پنالتی بکشد. در مرحله گروهی مسابقه هم او با گل فوق‌العاده حساسی که در لحظات پایانی به امارات زد، باردیگر ثابت کرد مرد زدن گل‌های حساس است.
 
حالا مقدماتی نهایی جام جهانی روسیه هم شروع شده و رضا دوباره با یک گل فوق‌العاده حساس استارت زده است. او موفق شد در یک بازی نفس گیر و در وقت‌های تلف شده گل اول ایران را به قطر بزند و یک ملت را به عرش ببرد. رضا در پاسخ به این سوال  که گلش را به چه کسی تقدیم می‌کند، جواب می‌دهد: «این گلم را به ملت با غیرت ایران تقدیم می‌کنم. هیچکس مثل آنها شایسته این پیروزی نبود. حمایت بی‌نظیری از ما انجام دادند و این گل تقدیم به تمام آنها.»
 
گوچی همچنان در توضیح این مسئله که هر بار به زمین می‌رود مردم مطمئن هستند شاید گل حساسی بزند، لبخندی می‌زند و می‌گوید: «مثل همه بازیکنان ایرانی افتخار می‌کنم که پیراهن تیم ملی ایران را می‌پوشم. یک احساس غرور خاصی دارم وقتی برای تیم ملی به زمین می‌روم. تا الان گل حساس برای تیم ملی زده‌ام و تلاش می‌کنم تا حتی گل‌های حساس‌تری هم بزنم.»

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-09-03 10:19:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر