فهرست

درامد آقای مدیر برنامه‎؛ بیشتر از یک سالِ رونالدو‌!

آی اسپورت - مینو رایولا یکی از مدیر برنامه‌های شناخته شده در فوتبال جهان است. او مدیر برنامه بازیکنان بزرگی همچون زلاتان ایبراهیموویچ، پل پوگبا و هنریک مخیتاریان است. بعد از این که پنجره نقل‌ و انتقالات فوتبال اروپا بسته شد، مشخص شد که این مدیر برنامه بزرگ و نامدار درآمد هنگفتی در تابستان داشته است که از حقوق یک سال کریستیانو رونالدو، ثروتمندترین فوتبالیست جهان نیز بیشتر بوده است.   او همچنین از رقیب خود یعنی خورخه مندس، مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو، رادامل فالکائو و خامس رودریگس نیز بیشتر درآمد داشته است تا به نوعی بتوان رایولا را برنده  نقل‌ و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا نامید.
 
این مدیر برنامه ایتالیایی با انتقال سه بازیکن به منچستریونایتد و کمیسیونی که از این انتقال به جیب زد در نهایت 38 میلیون پوند، توانست درآمدزایی داشته باشد. حقوق سالیانه کریستیانو رونالدو از  رئال‌ مادرید 21 میلیون یورو تخمین زده می‌شود. به همین خاطر رایولا بیش از رونالدو، ثروتمندترین فوتبالیست جهان درآمد داشته است. این رقم به خوبی نشان از افزایش درآمد  و هزینه در بین تیم‌های لیگ برتری انگلیس را نشان می‌دهد. اتفاقی که باعث شده تیم‌ها هزینه‌های گزافی برای خرید بازیکن داشته باشند.  

منبع: ایسنا
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-03 10:48:54
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
جیب منچستری های کسخلو زده!
برزو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۴
ولی حیف که با اینهمه اضافه وزن فردا دچار قند و دیابت و ... میشه و همشو باید خرج دکتر و دوا کنه. سلامتی از همه چیز مهم تره. من خودم شاید باورتون نشه ولی صبح ها میرم پارک یک ساعت میدوم اوج لذت رو از زندگی میبرم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر