فهرست
داوری مغلوب پیزارو/ تاسف بی پایان ملی پوش سفیدپوش!
داوری مغلوب پیزارو/ تاسف بی پایان ملی پوش سفیدپوش!

داوری مغلوب پیزارو/ تاسف بی پایان ملی پوش سفیدپوش!

آی‌اسپورت‌ ـ آینتراخت برانشوایگ همانطور که انتظار می‌ رفت حریفی سرسخت برای بایرن مونیخ قهرمان این فصل بوندسلیگا بود. برانشوایگ که تیم قعرنشین بوندسلیگاست در مسابقه ای که در حضور 32هزار و 325 هوادار برگزار شد مقاومت خوبی مقابل بایرن نشان داد اما در لحظات پایانی دوبار مغلوب ضربه های حمله وران بایرن شد.

او بخصوص روی گل دوم تیمش که ضربه مانژوکیچ از میان پاهایش وارد دروازه برانشوواگ شد مورد اعتراض تولستن لیبرگنت سرمربی تیمش قرار گرفت. البته داوری تا زمان گل خورده دقیقا 76 دقیقه مقابل حملات بایرن مقاومت کرد اما پاس استثنایی ماریو گوتزه به کلودیو پیزارو و ضربه قاطع این مهاجم پرویی بایرن را یک بر صفر پیش انداخت.

آینتراخت که با این گل خورده دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشید اما به جای جبران گل یک گل دیگر از بایرن دریافت کرد؛ این بار مانژوکیچ در دقیقه 86 از تله آفساید مدافعان پیش کشیده حریف گریخت و در رویارویی تک به تک با داوری توپ را از بین پای دروازه بان ملی پوش ایران وارد دروازه برانشوایگ کرد. این گلی بود که پایان کار زردپوشان در این مسابقه را رقم زد اگرچه سرمربی برانشوواگ اعتقاد داشت گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

برانشوایگ با این گل خورده در رده هجدهم جدول باقی ماند تا تقریبا هیچ شانسی برای بقا نداشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-19 20:15:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر