فهرست

طعنه جباری به کی‌روش؛ خدا پدر گلر قطر را بیامرزد

آی اسپورت - علی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال و عضو کمیته فنی این باشگاه از بازی تیم ملی در برابر قطر انتقاد کرد و به کارلوس کی‌روش طعنه زد. جباری گفت: «نتیجه دو بر صفر برای ایران ایده‌آل بود و از کسب این نتیجه خوشحال هستیم. با این وجود، چیزی از تیم ملی ندیدیم و قطری‌ها بهتر از ما بازی کردند. خدا پدر گلر قطر را بیامرزد که آن اشتباه را کرد. خدا هواداران ما را حفظ کند که اینطور از تیم ملی حمایت کردند. تیم ملی خوب بازی نکرد و امیدوارم در دیدارهای آینده به لحاظ فنی کیفیت بهتری داشته باشد.»
 
جباری در خصوص اعتراض‌های کارلوس کی‌روش به داور و درگیری‌های جواد نکونام با قطری‌ها هم گفت: «نکونام جوان است و نمی‌توان از او ایراد گرفت، اما کی‌روش با این همه تجربه نباید به نیمکت جوان تیم ملی استرس وارد می‌کرد. همه اتفاقات زیرِ سر کی‌روش بود. وقتی او خودش را کنترل نمی‌کند، انتظار دارید نیمکت تیم ملی خودش را کنترل کند؟»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-03 12:33:41
نظر دهید
۴ نظر
آرش
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
تمام مواردی را که آقای جباری فرمودند درسته بجز موضوع مربوط به دروازه بان قطر، جناب آقای جباری ، قطعا شما بهتر از همه میدانید که فوتبال، بازی استفاده از لحظه ها و اشتباهاته . هر گلی که زده میشه بقینا حاصل یک اشتباه از جانب تیم مقابل بوده است.
فردین
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
سلام
باور کنید خیلیا دوست ندارن و علاقه ندارن تیم ملی با کیروش موفق بشه چون اخلاق نداره

اخلاق داشته باش آقای کیروش
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۱۸
حرف حساب زده بنده خداا ....
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۴:۳۹
دمت گرم... خیلی هم حساب میگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر