فهرست

تعریف منصوریان از تیم کی‌روش: حساب شده بازی کردیم

آی اسپورت - علیرضا منصوریان سرمربی استقلال که از دوستان نزدیک کارلوس کی‌روش محسوب می‌شود از نمایش تیم ملی ایران در برابر قطر تعریف کرد. منصوریان به سایت باشگاه استقلال گفت: « به نمایندگی از کل مجموعه باشگاه استقلال، این پیروزی شیرین را به کارلوس کی‌روش، بازیکنان، همه اعضای تیم ملی و جامعه فوتبال ایران تبریک می گویم.خدا را شکر که در مسابقه اول با 3 امتیاز از زمین خارج شدیم و این پیروزی می تواند گام بلندی جهت رسیدن به جام جهانی 2018 باشد. پیروزی با 2 گل مقابل قطر بسیار خوب و راضی کننده است. خیلی خوشحال شدم که پس از گل اول، گل دوم را هم زدیم زیرا گل جهانبخش مهر تاییدی بر گل قوچان نژاد بود و بهانه را از قطری‌ها گرفت. به نظر من تیم ملی، فوتبال حساب شده‌ای را به نمایش گذاشت و بدون تردید در بازیهای آینده از این هم بهتر می شود. من برای تیم ملی کشورم از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دیدار با چین و سایر مسابقات هم برنده از زمین خارج شود.»
 
منصوریان درباره حضور پرشور هواداران در استادیوم آزادی هم گفت: « جدا از کسب نتیجه،حضور هواداران در ورزشگاه آزادی هم نقطه عطف دیگر این بازی بود. زمانی که دیدم ورزشگاه پر از تماشاگر است، احساس غرور کردم و بسیار خوشحال شدم. از هواداران استقلال هم واقعا تشکر می کنم که به ورزشگاه آمدند. قسمتی که معمولا هواداران استقلال می نشینند، پر بود و این اتفاق بسیار خوبی است. در بازیهای ملی، قرمز و آبی و سایر رنگها مهم نیست زیرا همه باید متحد و یک دل، برای موفقیت تیم ملی ایران تلاش کنند.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-03 12:47:32
نظر دهید

۳ نظر
چس چاپلوس
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
کچل چاپلوس
البته برا تو حساب شده هستش بنابدلایلی که همه میدونن
Alireza
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
این برد بجز نتیجه پابیانی هیچ فایده ای برای فوتبال ما نداشت... چرا هیچکس نمیگه با وجود این همه بازیکن خوب و تهاجمی چرا باید تو ازادی مقابل این همه تماشاگر مقابل تیمی مثل قطر که قطعا هنوز با ما فاصله داره باید با این سبک بازی کنیم؟؟ و شانسی گل بزنیم و ببریم؟؟
علی کچـــل
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
علی منصور تو رستورانش یه ساندویچ مخصوص داره : هات داگ با طعم کیروش ... میگن ایده و اجرا از خودش بوده . اگه رفتین حتما سفارش بدین. داش علی خودش که میگه طعمش معرکه است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر