فهرست

پست کوتاه: از مستشار خارجی تا لمپن کرواتی

آی اسپورت- حالا که سه امتیاز شیرین بازی اول نصیبمان شده، نقد لمپنیسم خزیده زیر پوست تیم ملی ضروری است. کیروش که قرار بود مستشار نظم و اخلاق حرفه‌ای باشد، حالا شمایل کراوات زده یک لمپن فوتبالی است که نمونه‌های وطنی‌اش فراوانند. او که رگِ خوابِ جماعت هیجان زده و احساسی را به دست آورده، از یک طرف هر فوتبالیست ایرانی دو تابعیتی و دو رگه‌ای در دنیا را در اولویت حضور در تیم ملی ایران می‌داند و از طرف دیگر "هویت ملی" قطر را با همراهی تاسف‌بار عادل فردوسی‌پور به مسخره می‌گیرد. او که پس از برد کره جنوبی و صعود به جام جهانی حرکتی در سطح لیگ دسته یک ایران کرد و تقدیس شد، حالا به کوچک‌های کم‌ظرفیتی مثل جواد نکونام و سردار آزمون مجال بی‌اخلاقی داده است.  تا آب از سرچشمه این همه گل آلود است، قشون کشی به حساب‌های شبکه‌‌های اجتماعی بازیکنان حریف بعد هر مسابقه طبیعی است.


بهروز صمدبیگی
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-09-03 13:19:36
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
کوچک کم ظرفیت رو در مورد نکونام خوب اومدی !
Sina
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
Khub balade mellato khar kone
مجتبی فرد
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۷
احسنت.
خوشم می‌آد طرفدارهای سرشناس کی‌روش بعد این بازی خفه‌خون گرفتند و هیچ دفاعی نمی‌کنند.
خوب چیزی هم نیست که دفاع کنند. از تاکتیک یا نیمکت حرفه‌ای؟
آرش
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
بزرگترین مربیان دنیا هم گاهی در رفتارشون دچار اشتباه می شوند و بهترین فوتبالیستهای دنیا هم گاهی رفتاری می کنند که نباید بکنند ولی در نگارش جنابعالی جناب صمدبیگی دقیقا ثابت میشه که بقول مرحوم حجازی همه چیزمون به همه چیزمون میاد.
کیوان
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
لات مجازی به امثال همین صمدبیگی میگن
امثال این آدما موجودات تو خالی هستن که که تنها قابلیتشون اربده کشی البته از نوع مجازیش هست و حتی جرات داد زدن تو خیابون رو هم ندارن چه برسه حرف زدن جلو کیروش
صمدبیگی به درد این شغل نمیخوری برو اینستاگرام اونجا امثال تو ریخته
Pouyan
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
به قول روزنامه پیروزی در سال ۹۴ ، این روز‌ها همه به کی‌ روش حمله میکنند شما چطور ؟!
برزو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۳
این رییس کانون هواداران لنگ پولیسه!؟ این صمدبیگی همونی نبود که علی دایی رو گرفته بود پکونده بود!؟
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
اقای صمد بیگی کم از حمله کنندگان اینستاگرامی نداری خود شما. کوچک یعنی چی این چه ادبیاتیه اقای نویسنده.
فرشته ف
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۵
کراوات شما کجاست آقا؟
رفتار آقای مورینیو /فرگوسن / ارسن ونگر /یواخیم لو /مربیان کشورهای آمریکای جنوبی و ایتالیایی هم اینطوریه ؛ اونها هم لمپن هستند . چی میگی آقاجان از تیپ آقای کی روش بدت اومد
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
هجمه کاملا مشخصی علیه کیروش و تیم ملی بوجود اومده و داره از احساسات طرفدارای تیمهای باشگاهی (بخاطر تنشی که بین مربیهای باشگاهی و ملی بوجود اومده) سواستفاده میکنه. مگه میشه اینهمه مطلب یکجا با یه محتوا حتی بعضی متنها دقیقا از کلمات مشابه استفاده کردن. یاد هجمه عجیب امیر قادری و تیمش علیه بیضایی افتادم.
seya
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
صمد آقا ،بی خیال!!!اگه جواد نکونام کوچک بی ظرفیته،تو کی هستی که در مورد کیروش حرف میزنه؟نکنه فکر کردی خبرنگار روزنامه تایم هستی.
-
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۱۱
قشگ معلومه این لنگسپورت دلواپس دنبال چیه. از وقتی دعوای برانکو و کروش با اون مصاحبهٔ مسخرهٔ برانکو شروع شد پشت سر هم مقاله مینویسن برای تخریب کروش، با بهانه های یکی از یکی مسخره تر! مخصوصاً اونایی که از قبل با کروش مشکل داشتن و حالا از احساسات خام رنگ پرستها سؤ استفاده و جو سواری میکنن.
صمد آقا که اسمت به اون طرز فکر دهاتی و مسخرت خوب میخوره، اون "مستشار لمپن" با چنگ و دندون یه ساختمان اختصاصی برای تیم ملی ساخت تا فوتبال این مملکت سالها بعد از رفتنش ازش بهره ببره. کدوم یکی از شما دلواپس های لنگ پرست تو عمرتون چنین خدمتی به ورزش این مملکت کردین؟ کدوم آدم با انصافی دعوت از دژاگه و قوچان نژاد که صد در صد ایرانی هستن رو با کثافت کاری قطر و تیم چندین ملیتیش مقایسه میکنه؟
کسی که از اون ادبیات زشت دربارهٔ نکونام و آزمون استفاده میکنه حق برچسب
لمپن زدن بر دیگران نداره.
مکتب انسان ساز شاهین
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
او که رگِ خوابِ جماعت هیجان زده و احساسی را به دست آورده، از یک طرف هر فوتبالیست ایرانی دو تابعیتی و دو رگه‌ای در دنیا را در اولویت حضور در تیم ملی ایران می‌داند و از طرف دیگر "هویت ملی" قطر را با همراهی تاسف‌بار عادل فردوسی‌پور به مسخره می‌گیرد. دمت گرم آقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر