فهرست

خاطره نگاری: روزی که جواد خیابانی به خاطر نژادپرستی محروم شد

آی اسپورت- سال ١٣٨٠ برد تاریخی دو بر صفر ایران مقابل عربستان، گزارشگر اون روز جواد خیابانی بود و گفت: عربستان در حد یک تیم روستایی است، مدیر وقت شبکه سه (جعفر صافی) جواد را یکی دو جلسه محروم کرد با این استدلال که اگر مردم تهییج می شدند و می ریختن سفارت عربستان را آتش می زدند چه کسی پاسخگو بود .... نود دوشنبه و عادل عزیز، تیم فوتبال قطر را بی هویت و به نوعی مزدور برای مردم ترسیم می کند و هزاران هوادار را برای دیدار با این تیم به هیجان می اورد و با خشم روانه استادیوم می کند، درون زمین هم که آتش درگیری و معرکه جدال بازیکنان و مربیان بالاست، نکته مهم این بود ایا مجری و گزارشگر و رسانه، باید مطابق منافع ملی تصمیم بگیرد یا احساسی و لحظه ای، اگر برای بازیکنان و همراهان قطری در تهران حادثه ای رخ می‌داد هزینه آن برای کشور و دستگاه دیپلماسی و اقای ظریف تا کجا بود؟

مازیار ناظمی
  ۸  
آی اسپورت
2016-09-03 13:44:01
نظر دهید

۸ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
کاملا موافقم. عادل جوگیر است
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
اسم نویسنده ی این چند خط هم جالبه
آقای ناظمی !
آریو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
هیچوقت از آقای مازیار ناظمی خوشم نمیومده ولی حرف حساب جواب نداره.....
برزو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
این فرهنگ شوم تسخیر سفارت از سالها پیش و تسخیر سفارت امریکا (تسخیر لانه ی جاسوسی) شروع شد و واسه محکوم کردن یا عوض کردن این فرهنگ سال ها زمان لازمه.
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
اتفاق رخ داد ما خودمون تو استادیوم بودیم چند تا قطری راهنما شون رو گم کرده بودند وسط مردم گیر کردن گوشی موبایل و کفش هاشون سرقت شد یکیشون از ترس اونایی که دورش کرده بودن خودش ساعت رولکسش رو باز کرد داد حالا از حرکات زشت فیزیکی که باهاشون شد بگزریم حالا اینا میرن میگن ایران فلان و بهمان ما میایم میگیم دروغ و سیاه نمایی میکنن
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
چقدر کش میدیم بازی با قطر رو. اقای ناظمی پیشنهاد میدم یه نامه عذرخواهی از طرف ملت ایران بنویس برای قطری های با شرف و راستگو . ول کن اقا . چی میگی شاید ما ایرانی یا تهییج میشیم من منکرش نیستم ولی مطمئن باش قری برای تحقیر تیم ایران و منو شما برنامه میریزن نه از روی تهییج بلکه از روی غرض. حالا ببین استاد
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
چی میگی آقا کجا بازیکنای قطری بین مردم بودن. مگه بازی تو کوچه محلتون بوده که بازیکنا گم بشن برن لایه تماشاچیا. منم استادیوم بودم از این خبرا نبود. چه جو وحشتناکی علیه کیروش راه انداختن. قشنگ معلومه هدفداره و دارن از پرسپولیس مایه میزارن که آتیش نفرتو بلندتر کنن.
عادل کیروشی پور
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
هم خره هم کر و کور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر