فهرست

نظرسنجی از کاربران مارکا: بهترین رئال‌مادرید 20 سال گذشته؟

آی اسپورت- براساس آرای کاربران سایت نشریه مارکا، رئال مادرید فعلی بهترین تیم را در 20 سال اخیر تاریخ این باشگاه در اختیار دارد و این در حالی است که سفیدپوشان مادرید در تابستان امسال خرید بزرگی هم انجام ندادند و جز آلوارو موراتا و مارکو آسنسیو، بازیکن دیگری به کهکشانی‌ها اضافه نشده . بیش از هشت هزار و 500 کاربر سایت نشریه مارکا و 28 درصد مجموع کل رأی‌دهندگان اعتقاد دارند که تیم فصل جاری رئال مادرید ترکیبی بسیار قدرتمند دارد که تقویت کردن آن غیرممکن است.

پس از ترکیب فصل جاری رئال مادرید، رئال مادرید فصل 03-2002 که ستارگانی مانند زین‌الدین زیدان، رونالدو و فیگو را داشت در رده دوم بهترین تیم‌های باشگاه رئال مادرید طی 20 سال اخیر قرار گرفته است، تیمی که یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک جام بین‌قاره‌ای کسب کرد. این تیم 16.17 درصد آرا را کسب کرده است.

در رده سوم بهترین ترکیب 20 سال اخیر باشگاه رئال مادرید هم تیم فصل 14-2013 این باشگاه که با هدایت آنچلوتی دهمین قهرمانی کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا (دسیما) را رقم زد، قرار گرفته است. این تیم 9.5 درصد آرای کاربران سایت نشریه مارکا را کسب کرده است.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-03 13:47:21
نظر دهید
۱ نظر
برزو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
اگه به جای بنزما یه مهره ی قوی تر شبیه زلاتان بود این تیم مرگ نداشت. حیف که زلاتان رو نتونستند به خدمت بگیرند و این مهره ی ازاد از چنگ رئال پرید. زلاتان از خداش بود بیاد رئال. بیل و رونالدو و زلاتان عجیب مثلثی میشد. BCI در برابر MSN
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر