فهرست

شما بنویسید: با کری‌خوانی نکونام مقابل نیمکت قطر موافقید؟

آی اسپورت - 90 دقیقه بازی سرد ایران و قطر، 10 دقیقه وقت اضافه طوفانی داشت. دو گل ایران و دعوای نیمکت و بازیکنان داخل زمین، باعث شد تصاویر عجیبی در این مسابقه خلق شوند. جواد نکونام در اولین بازی به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی، بعد از گل اول برای نیمکت قطر کری خواند و دعوای بزرگی ایجاد کرد.

بازیکنان و مربیان قطر بعد از پایان بازی، نکونام را عامل جنجال بازی می‌دانستند. حتی واکنش رسانه‌های داخلی هم به رفتار نکونام متفاوت بود. بعضی حامی کاپیتان سابق تیم ملی بودند و بعضی دیگر، بخاطر ایجاد جنجال در بازی کار او را سرزنش می‌کردند.

به نظر شما، رفتار نکونام بعد از گل ایران درست بود؟ دستیار جدید کی‌روش، رفتاری طبیعی داشت یا نباید با تحریک حریف استارت دعوا و جنجال پایان مسابقه را می‌زد؟


کد خبر: 9406
  ۲۳  
آی اسپورت
2016-09-03 13:48:04
نظر دهید

۲۳ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
با اینکه استقلالیم و نکونام رو دوست دارم ولی واقعا کارش درست نبود.مربی نباید به هیچ عنوان وارو زمین بشه.واقعا حرفه ای نبود کارش.
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
سرمربی قطر خیلی با ادب و با شخصیت بود ....... اما کیروش و نکونام واقعا بی ادب و بی شخصیت هستن
امید
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
فقط بی شعوری مثل نکونام که بهش گفته بودند نکو چی چی و عقده ای شده بود و میخواست خودش را تخلیه کنه میتونست همچین کاری را انجام بده. جالبه به لحاظ شخصیتی یه آدم بلغم و خونسرد است ولی اینقدر بخاطر مسائل بازی ستارگان لالیگا عقده ای شده بود که از اول بازی فقط میخواست خودش را نشون بده
لنگی دوآتشه عدد 4و9 پشت قباله ام ئه
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
نه من راضی نیستم، چون یه لنگی #فینال_آسیا_ندیده و #9سال_جام_ندیده هستم.
امید
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
جدای از مسائل آخر بازی، نکونام از اول بازی فقط میخواست خودنمایی کنه چون سر مسائل بازی با ستارگان لالیگا عقده ای شده بود و جالبه اگر این اتفاق مثلاً برای برانکو می افتاد کیروشی ها می گفتند از ضعف برانکو است که نمیتونه نیمکتش را مدیریت کنه ولی حال هیچکی حرفی نمیزنه و میگن آیا جواد کار بدی کرده!!؟
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
اشتباه. 100 درصد اشتباه
آریو
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
رفتار؟ کدوم رفتار؟ ما که چیزی ندیدیم. همش سانسور شد. فقط باید بسنده کنیم به گفته ها.
که قطریها میگن رفتاری بود بس شرم آور و هموطنان میگن نکونام کاری نکرده و فقط خوشحالی کرده. بهر حال هر رفتاری که باعث بشه تیم مقابل تحریک بشه و در صدد تلافی بر بیاد ، خوب نیست. تجربه نشون داده که در اینجور مواقع حتی اگه حق با ما باشه در نهایت آنکه ضرر کرده ما بودیم.
امیر
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
یه ادم بی جنبه مثل نکونام که خیال کرده اینجا بازی چوکا تالش و شهرداری اردبیله که هر کاری دوست داری کنی
بحث استقلال یا پرسپولیس نیست بحث شخصیت و ظرفیته
مثلا چی رو میخواستی ثابت کنی اقای نکونام تعصبتو؟یا شخصیتتو؟نماد تعصب میخوای تا بگم چه کسایی که چکار نکردن یادم نمیره بخاطر پول استقلالتو فروختی رفتی همین قطری که براش دستهاتو مشت کردی
نود دقیقه جلوی دوربین میومدی رو خط کناره زمین برای خودنمایی
واقعا واسه فدراسیون متاسفم که یه آدم بی ظرفیت رو گذاشته روی نیمکت
حسین
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
بسیار زشت بود . آبرومون رو برد
علی صادقی
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
این رفتار نکونام کاملا اشتباه بود
پرسپولیس با غیرت
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
نکونام با کدام سابقه مربیگری شده مربی تیم ملی و رو نیمکت میشینه؟! قبل از جام ملتها علی کریمی در شرایط مشابه مربی تیم ملی شد اما محبوبیت و مقبولیت کریمی خیلی بیشتر از نکونام هستش در ضمن داش علی خیلی زود کنار کشید.نکونام منفورترین کاپیتان تاریخ تیم ملی ایرانه امیدوارم هر چه زودتر خودش بره کنار قبل از اینکه با آبروریزی کنار گذاشته بشه
علی صادقی
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
نتیجه رو بردیم اما اخلاق رو باختیم
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
قطر تا زمان گل خوردن جوانمردانه بازی کرد
Sina
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
Hichvaght bazikone bozorgi nabud alanam neshun dad k hichvagh adame bozorgi nemitune bashe
Sina
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
Hichvaght bazikone bozorgi nabud alanam neshun dad k hichvagh adame bozorgi nemitune bashe
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
فقط می خواست خودنمایی کنه
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
اینکه درست یا غلط به کنار . بعضا شرایط باعث بعضی عکس العمل ها میشه . خوب میدونیم تیم های عربی استاد بازی های ضد اخلاقی هستن و مطمئنا مثل همیشه تو بازی برگشت هرکاری بتونن میکنن . تو این بازی ام واقعا قطری یا اخر بازی خیلی کثیف بازی میکردن وشاید گل باعث اون شادی و حرص درونی رو تیم بروز بده . باید تو گود بود و دید. ماها که اکثرا بر مبنی رنگ ها نظر میدیم ، ÷رس÷ولیسی ها میگن بیشعوره استقلالی ها میگن با غیرته و غیره .
ولی خیلی شدید تر از اینا هم تو فوتبال سطح 1 دنیا شده و اینهمه کشدارنکردن مسیله رو . جالبه همه میگن ایران اخلاق رو باخت ولی هجالبه که قطر خودش تو پایمال کردن اخلاق تو این بازی نقش اول رو داشته میگن بد خوشحالی کرده یعنی به خاطر دو تا مشت گره کرده بوده ، امکان نداره بد موقع باختن نتونستن تحمل کنن .
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
فرق نمیکنه حریف کی باشه،ما به عنوان مسلمان و ایرانی موظف به رعایت ادب و احترام به طرف مقابل و حریف هستیم،متاسفانه نکونام و سایر اعضای کادر فنی به حای رعایت ادب همیشه در حال توهین به دیگران و منتقدان هستند،کمیته اخلاق موظف است نکونام را برای همیشه از همراهی تیم ملی محروم کند،قطعا این برخورد قاطع علاوه بر خط و نشان کشیدن برای سایرین خصوصا کیروش میتواند در جنبه بین المللی هم برای ما مثبت باشد
شهرام
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
کارش بد بود ولی وقتی این قطریا اینقدر خودشونو به زمین میزدنو داوری اینقدر بد بود که تحت فشار بود خوب هر کس دیگه ای هم جاش بود شاید بدتر از این میکرد.
من به خاطر تعصبش آفرین بهش میگم
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
اسم این کار کری خونی نیست، وحشیگریه
عدد 4و9 پشت قباله ام ئه
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۴:۲۱
خیلی بی شخصیتی عقده ای شش در چهارتایی
امیرحسین شبانکار
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۰۱
رفتار نکونام در مجموع که خوب نبود.ولی در مقابل قطری ها خیلی رفتار بدی هم نبود.حالا به سمت نیمکت حریف دووید یه جریمه شخصی هم براش میبرن که البته نباید می رفت.زیاد گندش نکنید .
اونا چون بیست دقیقه آخر دو تا دوتا میافتادن رو زمین وقت تلف کنن و لی نتونستم نتیجه بگیرن واسه همین آماده انفجار بودن.شما سخت نگیرید حالا
شهرام
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
به هیچ عنوان قابل دفاع نیست رفتار یک مربی هر چقدر هم کم تجربه نمیتونه توجیهی برای رفتار بد اقای نکونام در این بازی باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر