فهرست

بررسی ضعیف‌ترین‌های تیم ملی: بپیچون‌ها!

آی اسپورت- تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی، یا هنوز تیم باشگاهی‌شان را انتخاب نکرده‌اند یا خیلی دیر انتخاب کردند. اتفاقی که علاوه بر افت فردی، موجب تضعیف تیم ملی هم شد. از مدافعان کناری تا دژآگه بازیکنانی بودند که به خاطر نداشتن تمرین‏، به ایران ضربه زدند. در تصاویر زیر چند فریم از این اتفاقات را مرور می‌کنیم.احسان حاجی‌صفی 


حاجی‌صفی هیچ‌گاه مدافع کناری خوبی نبود. هافبک سپاهان در این سال‌ها نشان داده که در کارهای تدافعی ضعیف است. او بارها روی حرکات وینگرهای قطری‌ها به سادگی جا ماند. اتفاقی که کی‌روش هم به آن اذعان داشت. سرمربی تیم ملی در پایان بازی گفت که احسان با 80 بازی ملی، این همه اشتباه مرتکب شده و پس سایر بازیکنان با بازی‌های ملی کمتر هیچ ضمانتی نیست که بهتر از او بوده باشند. 


رامین رضاییانشرایط رضاییان هم بهتر از احسان نبود. رامین هیچ شباهتی به بازیکن تهاجمی سال قبل پرسپولیس نداشت. هیچ‌کدام از سانترهایش در جای درستی فرود نیامد، استارت‌هایش بی‌نتیجه بود و در دفاع هم مثل همیشه کم‌تعهد بود. اشکان دژآگهاشکان دیگر نامبر وان تیم ملی نیست. او هم شبیه به شجاعی شده و بیشتر سراغ حرکات نمایشی رفته تا ریتم دادن به بازی. از روزی که دلارهای حاشیه خلیج‌فارس را به فوتبال در سطح بالا را ترجیح داد‏، دیگر هیچ وقت دژآگه‌‌ای نشد که می‌شناختیم. اشکان هم در العربی بلاتکلیف است و با تیمی تمرین نمی‌کند. او در بازی با قطر هم نمی‌دانست دنبال چه چیزی است و سردرگم بود.

مهدی طارمیطارمی تا به حال یک روز هم در وینگر چپ بازی نکرده بود. پستی که کی‌روش برای فرار از مدافعان بلندقامت قطر برای او در نظر گرفته بود. ولی مهدی از عهده این پست برنیامد. او مشکل بدنی‌اش باعث شد که نتواند استارت بزند و بارها بدنسازی پیش فصل که از دست داد جلوی چشم همه آمد.


 

کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-09-03 15:08:59
نظر دهید

۷ نظر
میثم
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
همه این مطالب درسته. البته طارمی تو فاز هجومی موفق نبود، ولی خیلی از توپهای قطری ها رو خراب کرد.
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
رضاییان نیمه دوم عالی بود و عالی بازی کرد.
حرف حساب
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
باز هم این کیروش شیاد میگه تقصیر برانکو بود! مرتیکه یکم اون فکر جامدت رو تغییر بده! بازیکنی که تیم نداشته چطور میتونه تو تیم ملی بازی کنه!!؟؟
ارش
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
کیروش میخواست تیم ملی خودش بدنسازی کنه.همین طرفدارها و مربی پرسپولیس بخاطر منافع باشگاهی منافع تیم ملی نادیده گرفتن
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
خوب وقتی میبینی طرف ناآماده است چرا بازی بهش میدی آقای مربی ؟؟؟
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
متاسفانه پرسپولیسیا حاضرن تیم ملی جام جهانی نره وبی پرسپولیس قهرمان لیگ بشه
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۲۹
واقعاً حاج صفى بدترین بازیکن بود نه در دفاع موفق بود و نه یه سانتر درست انجام داد استقلال شانس أورد که پول یامفت بالاش نداد ضمناً کیروش برخلاف سابقه کاریش در ارنج این مسابقه نشون داد به جاى امادگى بدنى و فنى تابع نام ها و اسم هاست واقعاً ترابى از این دژاگه اى که دیدیم به مراتب سرتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر