فهرست
سپاهانی ها نگران تیم‌ملی‌/ همه می‌ خواهند بروند
سپاهانی ها نگران تیم‌ملی‌/ همه می‌ خواهند بروند

سپاهانی ها نگران تیم‌ملی‌/ همه می‌ خواهند بروند

آی‌اسپورت‌ ـ پس از آنکه رحمان احمدی دروازه بان سپاهان پاسپورت خود را از سپاهان گرفت تا به ملی پوشان فوتبال در آفریقای جنوبی بپیوندد برخی دیگر از بازیکنان ملی پوش این تیم با مراجعه به باشگاه سپاهان خواستار کسب مجوز برای حضور در اردوی تیم‌ملی‌ در آفریقای جنوبی شده اند.

این اتفاق پس از آن رخ داده که کارلوس کی‌روش ملی پوشان سپاهان را تهدید به محرومیت از جام‌جهانی کرده است. هدفی که همه سپاهانی ها یک سال تمام برای آن جنگیده اند و طبعا دوست ندارند به این سادگی فرصت حضور در مهمترین تورنمنت زندگی شان را از دست بدهند. باشگاه سپاهان که قصد دارد فصل نه چندان موفق خود در با صعود به مرحله دوم جشن بگیرد در پاسخ به این بازیکنان از ارائه مجوز و در اختیار گذاشتن پاسپورت خودداری کرده است اما ملی پوشان سپاهان هم با کمی ناراحتی و عصبانیت به تمرینات خود در اصفهان ادامه می‌ دهند.

آنها آماده سفر به عربستان شدند و امیدوارند با پیگیری های فدراسیون فوتبال مجوز حضورشان در آفریقای جنوبی صادر شود. از بین 5 بازیکن باقیمانده شجاع خلیل زاده و مهدی شریفی بخت زیادی برای حضور در جمع بازیکنان نهایی تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی دارند.

     
آی اسپورت
2014-04-19 20:06:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر