فهرست

بحران در تیم ملی: ملی‌پوشان به دنبال فیلترشکن!

آی اسپورت- کاروان تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز به شن یانگ چین رسید و بازیکنان و کادر فنی در هتل محل اقامت خودشان مستقر شدند. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم فوتبال کشورمان به بازیکنان اجازه داد تا یک ساعت از مغازه‌های اطراف هتل دیدن کنند و خریدهای موردنیاز خودشان را انجام دهند و گشت کوچکی را در نزدیکی هتل بزنند.
 این اتفاق در حالی رخ داده که هوای شن یانگ بارانی است و به شدت هم رطوبت در این شهر بالاست و همین مساله باعث شده بازیکنان کمی اذیت شوند.
 از نکات جالب توجه شهر شن یانگ این است که اینستاگرام در آنجا فیلتر است. این مساله شاید بدترین خبر برای بازیکنان تیم ملی باشد که بیشترین وقت خود را در صفحات مجازی می‌گذرانند! شاید هم این اتفاق به نفع تیم ملی باشد که بازیکنان با صد در صد تمرکز در تمرینات حاضر شده و بعد از آن هم استراحت کنند.
البته ملی‌پوشان فعلا ناامید نشده‌اند و  برای راهیابی به اینستاگرام به دنبال فیلتر شکن می گردند. گرچه احتمالا در این کشور که فیس بوک و خیلی دیگر از شبکه های اجتماعی هم در لیست فیلترینگ آن قرار دارند، استفاده از فیلترشکن هم جواب ندهد و بازیکنان ما مجبورند به دنبال سرگرمی تازه ای برای جایگزین کردن با اینستاگرام باشند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-09-03 15:43:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر