فهرست

فریم به فریم با گاف عجیب مازیار زارع در رشت: در حد گل به‌خودی

آی‌اسپورت- بازگشت مازیار زارع به گیلان اصلا خوش یمن نبود. مازیار که در بین دو نیمه برای رشتی‌ها کری‌خوانده بود، دقایقی بعد گاف وحشتناکی داد. زارع به هواداران سپیدرود نتیجه یک بر صفر ملوان مقابل سپیدرود که هفته قبل به دست آمده بود را اشاره کرد. ولی در دقایقی که بازی با اختلاف یک گل در جریان بود‏، پاس رو به عقبی داد که توسط مهاجم سپیدورد تبدیل به گل شد.
فروزان در شروع مجدد توپی که از زمین خارج شده بود، به مازیار زارع پاس داد. مازیار هم بدون استپ قصد بازگشت توپ به گلر داشت که پاس آرام او توسط مهاجم سپیدرود تبدیل به گل شد. سه فریم از این اتفاق را مشاهده می‌کنید. 


و این هم کری‌خوانی بین دو نیمه مازیار برای رشتی‌ها.

کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-03 16:27:23
نظر دهید

۵ نظر
علی کچـــل
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
فوتبال ما پر شده از مازیار زراع ها ...
مردان با ادعا ...
غیرت های پولکی ...
نمونش بنگر ...
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
یه تیم داره مازندران
نساجی مازندران
ع ع ب
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
از یه بچه دهاتی لمپن و بی ظرفیت که حتی دیپلم هم نداره بیشتر از این انتظار نیست ...از بس هم که مغزش خالیه بلافاصله بعد از کری خوندن گند می زنه به خودش !!!
ملوانی
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۰
داغی که زارع ها روی دل رشتی ها گذاشتند با هزاران مطلب زرد دیگه هم فراموش نمیشه . این مدل اراجیف که محل خودنمایی امثال رادنی دیدار هاست فقط به لب ما انزلی چی ها لبخند میاره و ما رو یاد داماش می اندازه که به لطف همین آقایون از صحنه فوتبال محو شدند و حالا دوباره همون مجموعه بیمار به سپید رود اومدند تا سپیدرود هم به همون جایی بره که داماش رفت .
-
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۲۴
مازیار زارع یه بادکنک تو خالی بیشتر نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر