فهرست

انصاری بهتر از امیری و علیپور / سلیقه خاص پروفسور

آی اسپورت - حضور همزمان 5 مهاجم در لیست پرسپولیس، در نهایت باعث جدایی ساسان انصاری از این تیم شد. پرسپولیس فصل جدید را با 4 مهاجم آغاز کرد اما انتقال وحید امیری از خط هافبک به خط حمله، شانس انصاری را برای بازی در ترکیب اصلی پایین آورد. برانکو ایوانکوویچ طارمی، امیری، علیپور و حتی پریموف را به انصاری ترجیح می‌داد.

جالب اینکه از بین 5 مهاجم فعلی پرسپولیس، بازیکنی از ترکیب این تیم حذف شد که فصل پیش بعد از طارمی، بهترین آمار را بین مهاجمان فعلی پرسپولیس داشت. مهدی طارمی فصل پیش با 16 گل آقای گل لیگ برتر شد اما دیگر مهاجمان فعلی پرسپولیس در گلزنی زیاد موفق عمل نکردند. علی علیپور و وحید امیری، هر کدام فصل پیش 5 گل برای تیم‌هایشان زدند و پریموف اوکراینی، 7 گل برای باشگاهش زد. ساسان انصاری با 9 گل زده برای فولاد، آماری بهتر از همه این بازیکنان داشت.

این فصل هم فعلا علیپور و پریموف گلی برای پرسپولیس نزده‌اند اما امیری با وجود هدر دادن موقعیت‌های زیاد، با زدن یک گل به فولاد و یک گل با کمک دروازه‌بان گسترش فولاد، شرایط بهتری از دیگر مهاجمان پرسپولیس دارد. با همه این‌ها، برانکو فعلا همه مهاجمان تیمش را به انصاری ترجیح می‌دهد و گلزن اول فولاد در فصل گذشته، باید این تیم را ترک کند.


کد خبر: 9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-03 16:50:25
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
علی پور شخصیت بازی در تیم بزرگ پرسپولیس را نداشت و توقع زیادی داشت. برانکو هم مصاحبه کرده و گفته انصاری به اندازه کافی صبور نبود
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
حالا میگن بهتر بوده. فقط دنبال حاشیه سازی هستن
-
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۲۳
حیف شد حیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر