فهرست
پیغام اینستاگرامی سوشا: بازگشت به فولاد
پیغام اینستاگرامی سوشا: بازگشت به فولاد

پیغام اینستاگرامی سوشا: بازگشت به فولاد

آی‌اسپورت-سوشا مکانی که برخلاف ادعاهایش چندان نتوانست در اروپا بدرخشد و ماندگاری‌اش در نروژ به بیشتر از یک فصل نرسید حالا به دنبال بازگشت به لیگ برتر است اما با قیمتی که او برای خود تعیین کرده و البته کیفیتی که پیش از این نشان داده کمتر تیمی به مذاکره با او روی خوش نشان خواهد داد. مکانی که گفته بود حالا حالا ها به حضور دوباره در ایران فکر نمی‌کند بعد از یک فصل نه تنها به ایران برگشته؛ که به دلایل نامشخص حالا سعی در بازاریابی اینستاگرامی دارد. مکانی با پیغام‌های متعدد در لباس فولاد یا با هواداران اهوازی، برای فولاد چراغ‌ سبز می‌فرستد تا شاید با بازگشت به اهواز روزهای خوب قهرمانی با فولاد در لیگ سیزدهم را تکرار کند. او که در پرسپولیس با اشتباهات وحشتناک شناخته شد بعد از محرومیت عجیب‌اش از طرف کمیته اخلاق، به اروپا رفت اما نتوانست آنطور که باید خود را به لیگ نروژ تحمیل کند. حالا سوشا با توجه به نیاز فولاد به دروازبان سعی دارد خود را به پورموسوی تحمیل کند. مهرداد طهماسبی و وحید طالب‌لو دو دروازبان فصل گذشته فولاد در فولاد این فصل حضور نخواهند داشت و باید دید سرمربی فولاد برای دروازه‌اش چه تصمیمی خواهد گرفت.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-06-17 23:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سیروس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
با نهایت تاسف و تاثر پیشاپیش سقوط فولاد به دسته پایین تر را به همه هوادارهای فولاد تسلیت میگم.
خداوکیلی فقط یه کله پوک با سوشا قرار داد میبنده. این دروازه بان نیست، غده سرطانی بدخیمی است که تیم را نابود میکنه. تنها چیزی که زیاد داره روشه که سنگ پا قزوین هم جواب کرده. وقتی مصاحبه چند روز پیش سوشا را بخونید ایمان میارید که هم متوهم است هم خیلی پر رو تشریف دارند. گوشه ای از جملات مصاحبه اش را واسه نمونه بخوانید:
اگر قرار باشد در فوتبال ایران حضور دوباره پیدا کنم مطمئنا به باشگاهی خواهم رفت که برای قهرمانی در لیگ ایران و رسیدن به قله آسیا بسته شود.

به شایعات توجهی نمی کنم و به عنوان یک دروازه بان بین المللی کاری می کنم که در تمام سال های حضورم در فوتبال انجام داده ام. کارنامه من درسال هایی که در فوتبال حضور داشتم مشخص است.

تجربه و توانایی هایم را در اختیار باشگاهی قرار خواهم داد که همه مجموعه و هواداران با دل و جان به سوشا مکانی اعتقاد داشته باشند.

اجازه نمی دهم با آبرو و تجربیات گران بهای من در 14 سال حضور در سطح اول فوتبال ایران و آسیا بازی شود.


دروازه بان بین المللی / تجربیات گرانبها/ توانایی هایم و ....
استفاده از این کلمات در مورد خودش شوخ طبعی و بذله گویی سوشا را نشان میده. تنها امید باقی مانده هواداران فولاد اینه که دعا کنند سوشا بر خلاف شوخی هایی که در مصاحبه کرده این جمله اش که " به تیمی میروم که همه با جان و دل به سوشا مکانی اعتقاد داشته باشند " را جدی گفته باشه. چون چنین تیمی روی کره زمین وجود خارجی نداره.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر