فهرست

استقلال صبا را برد/ با کلین شیت

آی اسپورت- استقلال برای اولین بار با هدایت علیرضا منصوریان اولا دو بازی پشت سر هم را برد و ثانیا در یک بازی توانست دروازه اش را بسته نگه دارد.
در ادامه سریال بازیهای دوستانه استقلال، آنها امروز به دیدار صبا رفتند و درنهایت با دو گل به برتری رسیدند. گلهای استقلال را مجید حسینی و علی قربانی زدند که هر دو در نیمه دوم و در دقایق 65 و 80 وارد دروازه صبا شد.
منصوریان تیمش را با ترکیب مهدی رحمتى، خسرو حیدری، رابسون جانواریو، مجید حسینى، میلاد زکى پور، فرشید اسماعیلى، میثم مجیدى، یعقوب کریمی، جابر انصاری، بختیار رحمانی و  کاوه رضایی به زمین فرستاد. در جریان بازی هم بهنام برزای، علی قربانی و مجتبی حقدوست به ترتیب جانشین یعقوب کریمی، کاوه رضایی و جابر انصاری شدند.
گل اول حاصل ارسال فرشید اسماعیلی از روی نقطه کرنر بود که با ضربه مجید حسینی به گل تبدیل شد. مهمترین نکته بازی هم بسته ماندن دروازه مهدی رحمتی بود که برای اولین بار در این فصل در بازیهای دوستانه و رسمی اتفاق می افتاد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-03 18:32:51
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
این علیمنصور هم مثل کیروش استاد جنگ روانیه. دید هیچکس رو نمیتونه ببره رفت دو تا تیم پیدا کرد با مربی های استقلالی گفت جون من تو بازی دوستانه بذارید ببرمتون. هاهاها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر