فهرست
خادم: بدهی باشگاه استقلال  40 میلیارد تومان است
خادم: بدهی باشگاه استقلال 40 میلیارد تومان است

خادم: بدهی باشگاه استقلال 40 میلیارد تومان است

آی اسپورت -سرانجام مبلغ بدهی استقلال هم از قوطی وزارت ورزش بیرون آمد.

آبی ها 40 میلیاد تومان ناقابل بدهی ریز و درشت به در و همسایه و بقال و چغال دارند. این رقمی استثنایی است که تنها حسن اش کاستن از غم پرسپولیسی هایی است که بدهکارترین تیم لیگ اند؛ با 70 - 60 میلیارد تومان..
خبر بدهی 40 میلیاردی استقلال را امیررضا خادم اعلام کرده است، کشتی گیر سابق تیم‌ملی‌ و نماینده سابق مجلس و چهره ای که اخیرا تا اسمش را می‌ شنویم یاد بدهکاری ها و موضوع لاینحل خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس می‌ افتیم. خادم امروز تاکید کرد که وضعیت استقلال هم مثل پرسپولیس قمر در عقرب است.
 معاون وزیر ورزش و جوانان، امروز (شنبه) در بخش خبری شبکه تلویزیونی خبر گفت: در بخش بدهی ها، باشگاه استقلال دست کمی از پرسپولیس ندارد و متاسفانه شرایط خوبی در این باشگاه حاکم نیست. استقلال بالع بر 40 میلیارد تومان بدهی دارد و اکنون روزهای آخر کار بازرسان وزارت ورزش و جوانان در باشگاه استقلال است و ظرف یکی دو روز آینده این مساله جمع بندی خواهد شد.

وی ادامه داد: ما مانند باشگاه پرسپولیس در بحث های مدیریتی و هیات مدیره باشگاه استقلال ورود نخواهیم کرد اما تلاش می کنیم حامی مالی خوبی برای آنها جذب کنیم تا قبل از آنکه برای فصل آینده و جذب بازیکن دیر شده باشد، آنها کارهای خود را انجام دهند و مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

خادم در مورد ترکیب هیات مدیره باشگاه استقلال و اینکه فتح الله زاده مدام از خداحافظی از باشگاه سخن می گوید، گفت: همانطور که گفتم به بحث خداحافظی و مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه ورود نمی کنیم. در مورد استقلال هم بعد از اینکه تکلیف پرسپولیس روشن شد، تصمیم گیری می شود.

پیشتر علی فتح الله زاده خویی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران بدهی های این باشگاه را 24 میلیارد تومان اعلام کرده و گفته بود که 3 میلیارد تومان بدهی از مدیرعامل قبلی برای او به ارث گذاشته شده است!

     
آی اسپورت
2014-04-19 20:53:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر