فهرست

منصوریان هنوز 11 نفرش را نمی شناسد/ یک ترکیب جدید

آی اسپورت- مهمترین مشکل استقلال هنوز حل نشده و پابرجاست. علیرضا منصوریان بعد از گذشت 4 هفته از لیگ و انجام انبوهی بازی دوستانه و برگزاری یک اردوی تدارکاتی در اوکراین، هنوز ترکیبش را نمی شناسد و همین باعث شده در هر بازی با یک چیدمان جدید وارد زمین شود.
امروز برابر صبا، وریا غفوری و امید ابراهیمی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و سفر به چین غایب بودند. فرشید باقری تازه از بند مصدومیت رها شده هم کنار زمین دوید تا شرایط بهتری پیدا کند. امید نورافکن در اردوی تیم ملی جوانان حاضر بود. هرایر مگویان در اردوی تیم ملی ارمنستان حضور داشت.
به این دلایل، خسرو حیدری به عنوان مدافع راست بازی کرد و میلاد زکی پور همین وظیفه را در سمت چپ داشت. زوج قلب خط دفاع را هم رابسون برزیلی در کنار مجید حسینی تشکیل دادند. دو هافبک دفاعی استقلال، فرشید اسماعیلی و میثم مجیدی بودند که قطعا جز این بازیهای دوستانه هرگز نمی تواند در این پست بازی کند. در سمت چپ خط سوم، یعقوب کریمی به بازی گرفته شد و این وظیفه را در سمت راست، جابر انصاری داشت. بختیار رحمانی هم طبق معمول بازیکن پست 10 بود و طبق معمول کاری نکرد. کاوه رضایی هم به عنوان تک مهاجم بازی کرد.
در اواسط بازی و بعد از تعویض ها، بهنام برزای جای یعقوب کریمی را گرفت تا انصاری به سمت چپ برود و برزای به عنوان بازیکن سمت راست خط سوم بازی کند. سپس مجتبی حق دوست جانشین انصاری شد تا استقلال برای دقایقی با دو هافبک بازیساز بازی کند و کمی هم آرایش تیمی اش را از 1-3-2-4 به 3-3-4 تغییر بدهد. علی قربانی هم جای رضایی در پیشانی خط حمله را گرفت.
  ۵  
آی اسپورت
2016-09-03 19:06:59
نظر دهید

۵ نظر
مهرداد
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
آخه ابله! خودت که میگی نصف تیم یا مصدوم بودن یا تیم ملی! چجوری ترکیب اصلی رو بازی بده؟
اصولا من میخوام ببینم توی این سایت هیچ گونه منشور اخلاقی برای تیتر زدن یا مطلب نوشتن وجود داره یا اینکه هر تیتر و مطلبی که جذاب باشه چاپ میشه؟
قبلا که توی سایت گل بودین به شدت سایت بهتری بودین. الان دیگه مدتیه حتی ورزش 3 هم تحلیلای بهتری از شما میزنه. در حالی که یه زمانی مطالب شما رو کپی می کرد. گاملا تبدیل به یه سایت دم دستی شدین که حتی صفحه شو به روز نمیکنه(نمونش عکس و ویدیوی کنار صفحه یا جدول لیگای خارجی که بالای 1 ساله آپ نشده) و هرکسی هم که از مامانش قهر کرده تو سایتتون مطلب می زنه.
آرش
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
کاملا با نظر شما موافقم که سایت گل فارسی اصلا قابل مقایسه با آى سپورت نیست و آى سپورت هر روز کیفیتش کمتر میشه
محمد غلامی
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
اخه ای اسپورت جون خیلی تابلو شدین که طرفدداری لنگو میکنید .ما بازیو بردیم هم بازم دارین حاشیه میسازین واقعا داش علی شما لنگیارو سوزونده از جمله ای اسپورت لنگی تابلورو .واقعا ضایع دارین از لنگ حمایت میکنین .حداقل مثل ورزش سه ضایع بازی در نیارین خخخخخ
Muco
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
البته اردوی پرسپولیس اوکراین بود، استقلال رفت ارمنستان
پدر برزو
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۰۴:۲۷
بختیار رحمانی هم طبق معمول بازیکن پست 10 بود و طبق معمول کاری نکرد. کاوه رضایی هم به عنوان تک مهاجم بازی کرد و سه گل خالی نزد :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر