فهرست

برانکو:رضاییان برگشت، چون باشگاه در کمیته انضباطی برنده شد!

آی‌اسپورت- برانکو پس از پایان تمرین امروز تیمش در مورد فسخ قرارداد ساسان انصاری و منتفی شدن فسخ قرارداد گولچ گفت: من سه روز پیش با ساسان صحبت کردم. او از من خواهش کرد که به‌خاطر مسائل شخصی از پرسپولیس برود. او خواست به تیمی برود که بازی کند. ساسان باید کمی صبوری می‌کرد. او مسئولیت‌پذیر بود و در هر تمرین خوب ظاهر می‌شد. من به تصمیم ساسان احترام گذاشتم و اجازه دادم برود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا جانشین انصاری رامین رضاییان خواهد بود، گفت: رضاییان بازیکن پرسپولیس است. باشگاه به‌خاطر اختلافی که با این بازیکن داشت، در کمیته انضباطی برنده شد، اما ساسان به‌خاطر رضاییان نرفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یکی از رسانه‌ها هر روز از اختلاف او و علی‌اکبر طاهری مطالبی را مطرح می‌کند، گفت: غیر از این است که شما هر روز در باشگاه هستید؟ آیا مشکلی بین من و طاهری دیدید؟ من شب گذشته منزل طاهری بودم. آیا مشکلی بین من و او وجود دارد؟

برانکو در واکنش به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس در تمرین قلم‌بند نمی‌بندند، گفت: وقتی شما در خیابان راه بروید، احتمال آسیب‌دیدگی وجود دارد. با توجه به اینکه بازی تراکتورسازی را در پیش داریم، به بازیکنان گفتیم که باید محکم باشند. آنها باید مانند فولاد به بار بیایند و «سوسول» نباشند!


کدخبر:9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-03 20:09:18
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
حسرت یکشید اى کسانى که تاب دیدن موفقیت پرسپولیس رو ندارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر