فهرست

اینفوگرافیک: جدال کاپیتان‌ها؛ رونی مقابل همسیک

آی‌اسپورت – نزدیک 10 هفته پیش بود که انگلیس و اسلوواکی در آخرین بازی دور گروهیشان مقابل هم قرار گرفتند، بازی‌ای که 29 شوت برای سه‌ شیرها به همراه داشت، اما نتیجه‌یِ نهایی چیزی جز تساویِ بدونِ گل نبود. بعد از صعود انگلیس به دور بعدی و شکستِ تاریخیش مقابل ایسلند، روی هاجسون از پستش کنار رفت و سام آلردایس رهبری تیم ملی را به عهده گرفت. و حالا، امشب، ساعت 20:30 "بیگ سام" باید انگلیسی جدید مقابل اسلوواکی، در مقدماتی جام جهانی 2018 نشان دهد.
 
در اینفوگرافیک بالا نمایش کلی کاپیتان انگلیس، وین رونی و کاپیتان اسلوواکی، مارک همسیک را یورو 2016 می‌بینید. همسیک در مجموع تورنمنتی موفق‌تر را پشت سر گذاشت. اما رونی که در اولین بازی یورو برایِ اولین بار برای انگلیس در خط میانی به زمین رفت، مثل دورانی که با لویی ون گال در منچستر یونایتد پشت سر گذاشته بود دورتر از فرم خوبش بود.
 
با این وجود شروع فصل جدید با ژوزه مورینیو برای رونی فرمی بهتر ساخته. کاپیتان یونایتد در سه بازی اول لیگ یک گل زده و دو پاس گل داده است. در سوی دیگر همسیک، کاپیتان ناپولی هم دوران جدیدی، بدون گونزالو هیگوایین در سری آ شروع کرده و با وجود تساوی 2-2 در بازی اول مقابل پسکارای تازه‌ وارد، در هفته‌یِ دوم با درخشش آرکادیوژ میلیک، یکی دیگر از پدیده‌هایِ یورو 2016، همراه با دیگر مردان مائوریتزو ساری موفق به شکست دادن آ.ث. میلان شده است.
 
همسیک امشب به احتمال زیاد در همان پست شماره‌یِ 10 آزاد برای اسلوواکی به زمین برود و پشت مهاجم مرکزیشان، یا آندری دودا یا مایکل دوریس بازی کند. پست رونی هم با توجه به اعلام ترکیب اصلی انگلیس در سیستم 1-3-2-4 شبیه به پستی خواهد بود که در یونایتد مورینیو بازی می‌کند، بازی پشت سر مهاجم مرکزی، که در جدال امشب هری کین خواهد بود.
 
     
آی اسپورت
2016-09-04 09:07:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر