فهرست

ادعای جالب واردی؛ رد کردن پیشنهاد آرسنال کار آسانی بود

آی اسپورت - تیم فوتبال آرسنال در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال آمادگی خود را برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد جیمی واردی با باشگاه لسترسیتی اعلام کرد و در حالی که به‌نظر می‌رسید او در آستانه سفر به لندن قرار دارد، اعلام شد که این بازیکن ملی‌پوش در کنار روباه‌ها خواهد ماند. واردی اکنون می‌گوید که برای او رد کردن پیشنهاد آرسنال کار آسانی بود و اینکه هم عقل و هم احساسش به او گفته‌اند که در لسترسیتی بماند.
 
واردی 29 ساله که آرسنالی‌ها حاضر شده بودند برای خریدش 22 میلیون پوند بپردازند، به نشریه گاردین گفت: «من آن موقع ساعت‌ها از وقت روزانه‌ام را در هتلی در شانتیلی سپری می‌کردم و هیچ کاری برای انجام دادن نداشتم. من اوقات فراغت زیادی داشتم. نمی‌خواهم چیزی را پنهان کنم و هر بار که به رفتن به آرسنال فکر می‌کردم و تمام ابعاد آن را بررسی می‌کردم، هم عقلم و هم احساسم به من می‌گفتند که در لستر بمان و به همین دلیل هم من تصمیم به ماندن گرفتم. دلایل زیادی وجود داشت. شما برای انجام چنین حرکاتی زمان زیادی فکر می‌کنید و تمام جنبه‌های آن را بررسی می‌کنید. به چیزهایی که ممکن است رخ بدهد و رخ ندهد فکر می‌کنید، به جایی که می‌توانید باشید یا نباشید. هر بار که به این موضوع فکر می‌کردم، قلب و عقلم می‌گفتند بمان! در اعماق وجودم چیزی به من می‌گفت اگر فکر نمی‌کنی که کار درستی انجام می‌دهی، انجامش نده. به همین آسانی.»
 
مهاجم ملی‌پوش روباه‌ها در پایان گفت: «در زندگی حرفه‌ام، این سخت‌ترین تصمیمی بود که گرفتم، اما خب من مدت زیادی نیست که یک بازیکن حرفه‌ای شده‌ام. انتخاب کاری سختی بود، اما در واقع رسیدن به این نتیجه که باید در لستر بمانم آسان بود. من چند بار در هتل محل اقامت‌مان با آرسن ونگر صحبت کردم و آن ملاقات‌ها هم در تصمیم‌گیری من تأثیرگذار بودند. البته مکالمه ما چندان جدی نبود، در حد یک سلام و احوالپرسی و از این‌طور چیزها. من اینکه آرسنالی‌ها می‌خواستند مرا بخرند را یک نوع تمجید زیبا از عملکردم تلقی می‌کنم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-04 09:54:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر