فهرست
درگیری در تمرین تراکتور: اعتراض شدید به میلاد فخرالدینی
درگیری در تمرین تراکتور: اعتراض شدید به میلاد فخرالدینی

درگیری در تمرین تراکتور: اعتراض شدید به میلاد فخرالدینی

آی‌اسپورت‌ ـ میلاد فخرالدینی بازیکن کرمانی الاصل تراکتورسازی امروز مورد اعتراض شدید هواداران این باشگاه قرار گرفت. میلاد که در بازی آخر تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد با حرکتی ناشیانه از بازی اخراج شد و تیم خود را خلاء سلاح کرد بیشتر به دلیل  کندن پیراهن پس از اخراج و به نمایش گذاشتن خالکوبی کذایی به شدت روی اعصاب تراکتورچی هاست.
به گزارش خبرنگار آی‌اسپورت‌ از تبریز امروز فخرالدینی به محض ورود به زمین از سوی طرفداران مورد اعتراض و حتی فحاشی قرار گرفت و در ادامه وقتی در مقام پاسخگویی برآمد وضعیت بدتر هم شد در این لحظه جواد کاظمیان برای وساطت به میان ماجرا آمد که او هم از سوی هوادران هو شد، سپس این آذرنیا سرپرست باشگاه بود که 2 بازیکن را با زور و فشار به سمت سالن بدنسازی هل داد و در نهایت از تماشاگران خواست تا به اعتراضات خود پایان دهند البته تماشاگران نیز در مقام پاسخگویی خطاب به خود آذرنیا اعتراض هایی کردند که البته به تندی اعتراضاتشان به فخرالدینی نبود. البته آذرنیا که ازهواداران تراکتورسازی دلخور شده بود به آنها گفت به زودی قراردادش با تراکتورسازی به پایان می‌ رسد و از این تیم خواهد رفت، چیزی که البته هواداران آن را باور نکردند.
جالب اینکه فخرالدینی بعد از ختم قائله دوباره به کنار زمین آمد که این بار یکی دیگر از طرفداران تراکتور جملات تندی خطاب به او به زبان آورد. تراکتور این هفته در لیگ قهرمانان آسیا آخرین بازی فصل خود را برگزار خواهد کرد و پس از آن همه در انتظار اتفاقات تازه خواهند بود. باشگاه تراکتورسازی باید به سرعت شکست های انتهای فصل را به فراموشی بسپارد و گزینه های مربیگری را برای آغاز به کار فصل جدید بررسی کند.
     
آی اسپورت
2014-04-19 21:32:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر