فهرست

اصرار برانکو به حفظ خارجی‌های بی‌مصرف: 14 از 1440 دقیقه

آی اسپورت - مخالفت برانکو با جدایی گولچ از پرسپولیس و رضایت ندادن این بازیکن به فسخ قرارداد، در نهایت مدیران پرسپولیس را مجبور کرد ساسان انصاری را قربانی بازگشت رامین رضاییان کنند. پنجمین گلزن فصل پیش لیگ برتر، از پرسپولیس جدا شد تا سرخپوشان با داشتن 4 بازیکن خارجی همزمان، رکورددار این فصل لیگ باشند.

پرسپولیس برانکو، یکی از دو تیمی است که این فصل از همه سهمیه‌های خارجی‌شان استفاده کرده‌اند. تا امروز پریموف، پلیانسکی، گولچ و لوبانف خارجی‌های پرسپولیس بودند و حالا رادوشوویچ جانشین لوبانف شده است. جالب اینکه این 4 نفر با قراردادهای نسبتا بالا، تا امروز مجموعا یک ربع هم برای برانکو و تیمش بازی نکرده‌اند.

پلیانسکی 8 دقیقه و پریموف 6 دقیقه برای پرسپولیس وارد زمین شدند و لوبانف و گولچ، یک دقیقه هم فرصت بازی نداشتند. آن‌ها از مجموع 1440 دقیقه‌ای که می‌توانستند برای پرسپولیس بازی کنند، مجموعا 14 دقیقه به میدان رفتند. با این وجود، برانکو روی حفظ آن‌ها اصرار زیادی دارد و حتی بعد از جدایی لوبانف، یک خارجی دیگر را جانشین او کرده است.

در صورتی که در بازی‌های ملی برای سیدجلال و محمد انصاری اتفاقی نیفتد، حضور پررنگ خارجی‌های پرسپولیس روی نیمکت این تیم در هفته‌های آینده هم ادامه خواهد داشت. خارجی‌هایی که فقط، برانکو و طاهری می‌دانند چرا خریداری شده‌اند و قرار است چه نقشی در تیم این فصل‌شان داشته باشند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-04 14:27:51
نظر دهید

۳ نظر
mostafa
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
ای کیسه کش عزیز که داری میسوزی محش اطلاعت و برای سوزش بیشترت فصل پیشم برانکو تا اواسط فصل از ماریچ استفاده نکرد اما بعدش فیکس شد.. حالا تو دفاع شاید جا برای فیکس شدن خارجی تو ترکیب پرسپولیس کبیر نباشه و هم چنین تو حمله و دروازه اما خارجی های پرسپولیس از کوچکترین موقعیت ها بهترین استفاده رو میکنن.. نمونه بارزش بنگسون فصل پیش.. حالا شما اگه از موفقیت پرسپولیس میسوزی سعی کن فوتبال رو نگاه نکنی چون بیشتر میسوزی تا اخر فصل
-
يكشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۳
حیف از ساسان واقعا حیف
مکتب انسان ساز شاهین
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
دریغ از یک جو شعور فوتبالی درین مطلب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر