فهرست

کی‌روش: موهایم را در چین سفید کردم

آی اسپورت- اولین صحبت‌های کی‌روش پس از حضور تیم ملی در چین را می‌خوانید. 


× این شرایط برای هر دو تیم یکسان است و نمی تواند تعیین کننده باشد.در ارتباط با آب و هوا نمی تواند اظهار نظر کند چرا که شرایط طبیعی هم بخشی از بازی تیم ها به حساب می آید. در حال حاضر شرایط برای تیم ما خوب است و من امیدوارم که بتوانیم روز سه شنبه بازی خوبی به نمایش بگذاریم. می بینید که اینجا باران تند و شدیدی می بارد اما شرایط آب و هوایی قطعا تاثیری بر برنامه ما در بازی مقابل چین نخواهد داشت و ما برای بازی در این شرایط آماده هستیم.

× قطعا برای کسب حداکثر امتیاز به شن یانگ آمده ایم. هر چند تیم چین هم بسیار خوب و قابل احترامی است اما ما سه امتیاز می خواهیم و برای بدست آوردن پیروزی به چین آمده ایم.

× دو تیم دو نتیجه متفاوت در بازی اول خود کسب کردند و این موضوع با توجه به شرایط حاکم، بازی پیش رو را برای طرفین سخت خواهد کرد. حالا وضعیت عوض شده چرا که چین در خانه بازی می کند و ما مهمان این تیم هستیم ولی من شکی ندارم که این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

× ما تمام بازی های چین را از زمان قرعه کشی اولیه جام جهانی تاکنون دیده ایم و این تیم را به خوبی آنالیز کرده و شناخت خوبی از آن داریم. کادر فنی تیم ایران شناخت خوبی از تیم چین دارد و با آگاهی کامل از نقاط قوت و ضعف این تیم روز سه شنبه با این تیم مصاف خواهیم کرد.

× همه مشکلات را به فراموشی سپرده ام. ضمن اینکه با رئیس جدید فدراسیون فوتبال هم هیچ مشکلی ندارم و با او کاملا راحت هستم. این مسائل مربوط به مشکلات قدیمی من بود که در حال حاضر وجود ندارد و حل شده است. رییس فدراسیون جدیدی آمده که مشکلات ما را حل کرده و ما خوشبختانه در حال حاضر در تیم ملی مشکل خاصی نداریم.

× هم تیم ایران و هم چینی ها فقط چند روز فرصت داشتند خود را برای مسابقه پیش رو آماده کنند.

× کی روش سپس به شوخی به یکی از خبرنگاران چینی گفت که در دوران مربیگری اش با چین بازی کرده و موهای سرش از آن روز به دلیل حرص و جوش خوردن در حین بازی سفید شده است!کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-04 17:27:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر