فهرست

طارمی: باید طوری بازی کنیم که از تیم اول آسیا بترسند

آی اسپورت - مهدی طارمی هم مثل بقیه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی ایران معتقد است که اصلا بازی آسانی پیش رو نداریم. مهاجم شماره 17 تیم ملی درباره بازی با چین می‌گوید: «لیگ خوب چین، تیم ملی خوبی را هم در این کشور به‌وجود آورده است. ما چینی‌ها را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که به‌خوبی تیم حریف را پرس می‌کنند. چین حتماً تیم خوبی بوده که به این مرحله رسیده است. آنها تا دقیقه ۹۰ می‌جنگند و این موضوع را در بازی با کره‌جنوبی به‌خوبی نشان دادند. با این همه، ما تیم اول آسیا هستیم و باید طوری بازی کنیم که حریفان آسیایی از رویارویی با ما هراس داشته باشند.»
 
طارمی از جو حاکم بر اردوی تیم ملی هم صحبت می‌کند: «دوستی و رفاقت یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در تیم ملی دیده می‌شود. ۲۵ نفر حاضر در اردو فقط به موفقیت تیم ملی و بالا بردن پرچم ایران فکر می‌کنند. همین دوستی باعث می‌شود که در طول بازی هم، بازیکنان از پشت همدیگر را حمایت کنند. هر کس در زمین است برای موفقیت تیم تلاش می‌کند و هر کس هم که روی نیمکت است یا روی سکو می‌رود نیز تنها برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کند. خدا را شکر در بازی با قطر هم کل ایران پشت‌مان بودند.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-05 09:41:02
نظر دهید

۲ نظر
برزو
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
عاره یکی تویی راست میگی یکی هم پینوکیو! لابد با اون موقعیت هایی که خراب میکنی یا با اون دایوهایی که میزنی باید از ایران بترسند! // سردار ازمون و جهانبخش و گوچی باید فیکس باشن تو شایستگی حضور در تیم ملی رو هم نداری. تیم ملی لنگپولیس نیست که قرار باشه از هر 10 موقعیت یکیشو گل کنی و انتظار داشته باشی همه حلوا حلوات کنند! تو یه بازی حساس دوتا موقعیت خراب کنی دمتو میگیرند از تیم پرتت میکنند بیرون
پدر برزو
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۴:۵۱
پسرم شدت سوزشت خیلی بالاست... قرصهاتو بخور حتمن :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر