فهرست

کی‌روش و منچسترِ مورینیو؛ امسال سخت‌ترین سال یونایتد است

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش معمولا علاقه‌ای ندارد درباره منچستر یونایتد حرف بزند، مخصوصا درباره روزهای طلایی‌اش در این باشگاه. نزدیکانش می‌گویند او از روی فروتنی همیشه چنین رفتاری دارد. با این حال سفر به چین و رودرویی با یک خبرنگار باعث شد تا این مربی دقایقی درباره منچستر حرف بزند.
 
آقای کی‌روش من (خبرنگار چینی) یکی از طرفداران منچستر یونایتد هستم. بعد از رفتن فرگوسن نتایج این تیم خیلی من را نا امید کرد.
بیشتر از شما، من را نا امید کرد.
 
امسال ولی با آمدم مورینیو تیم دوباره احیا شده است.
بله، در سه بازی اول فصل که تیم سه برد به دست آورده است. من فکر می‌کنم امسال فصلی است که دوباره منچستر یونایتد بتواند قهرمان لیگ برتر شود چون اعتماد به نفس بالایی دارد.
 
شما به دلیل حضور مورینیو امسال طرفدار این تیم هستید؟
نه نه، قطعا اینطور نیست. باشگاه اول من در اروپا منچستر یونایتد است، با آنکه در رئال مادرید هم کار کرده‌ام. من در مادرید و لیسبون کار کرده‌ام ولی آخر هفته همیشه بازی منچستر را نگاه می‌کنم. وقتی این تیم می‌بازد، من بسیار نا‌امید می‌شوم. همانطور که می‌دانید توقعات از منچستر یونایتد خیلی زیاد است. در دو فصل گذشته نتایج برای خود شما هم دردناک بود. شخصا فکر می‌کنم امسال منچستر سخت‌ترین فصل خود را خواهد داشت، سخت‌ترین فصلش در 10 ساله گذشته را.  
 
چرا؟
این نظر شخصی من است. منچستر امسال سه رقیب خیلی سخت دارد.
 
چه تیم‌هایی؟
منچستر یونایتد، چلسی و لیورپول این تیم هستند. حتی شاید لستر سیتی هم که سال گذشته قهرمان شد مدعی باشد. به نظر من در 10 سال گذشته لیگ برتر هیچگاه رقابت به این نزدیکی در مسابقه وجود نداشته است. به نظر من فعلا باید صبر کنیم چون هیچ چیز مشخص نیست.

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-09-05 11:30:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر