فهرست

معامله پرسپولیس و فولاد؛ ساسان رفت که سروش بیاید؟

آی اسپورت - بعد از جدایی ساسان انصاری از سرخ‌پوشان پایتخت، در حالی که برخی از مسئولان تیم فولاد خوزستان در مصاحبه با خبرگزاری‌ها عنوان کرده بودند باشگاه فولاد هیچ اقدامی برای جذب این بازیکن نداشته است، این اظهارنظر خلاف واقعیت بوده و ساسان انصاری طبق قرار قبلی یک‌ شنبه در دفتر باشگاه فولاد حضور پیدا کرد تا قراردادش را به امضا برساند. بازگشت انصاری به فولاد خوزستان مسئله عجیبی نیست اما نکته مهم موضوعی است که شاید باور آن سخت باشد، اخبار رسیده حکایت از آن دارد که باشگاه پرسپولیس تهران رضایت‌نامه انصاری را فقط برای پیوستن به تیم فولاد خوزستان صادر کرده و هیچ مبلغی هم در قبال این رضایت‌نامه از باشگاه فولاد درخواست نکرده است.
 
قرار است سروش رفیعی معامله شود؟ این موضوع البته یک دلیل ویژه داشته که به رفیعی بازیکن سرباز تیم تراکتورسازی تبریز که ماه های آخر خدمت سربازیش را سپری می کند مربوط می‌شود. بازیکنی که طبق اخبار رسیده، در قبال آمدن ساسان انصاری به فولاد خوزستان، راهی پرسپولیس می‌شود و در نیم فصل دوم برای این تیم تهرانی توپ می‌زند. بر همین اساس پیراهن شماره 7 تیم فولاد که از سوی مربیان این تیم برای سروش رفیعی کنار گذاشته شده است، بعد از امضای قرارداد ساسان انصاری از سوی مسئولان تیم فولاد به این بازیکن اهدا می‌شود. خیلی‌ها سروش رفیعی را شاه‌ماهی نقل و انتقالات نیم فصل می‌دانند و باید منتظر ماند و دید تکلیف این بازیکن تکنیکی و خلاق چه می‌شود.
 
البته از سوی سازمان لیگ اعلام شده که بعد از پایان خدمت سربازی، سروش رفیعی بازیکن آزاد است و لزومی ندارد که قطعا به فولاد برود. البته قرمزها از ماه ها قبل با این بازیکن ارتباط گرفتند و می خواهند به هر قیمتی برای نیم فصل، این بازیکن ارزشمند را جذب کنند. تراکتورسازی یکی از رقبای اصلی پرسپولیس در لیگ شانزدهم است و قطعا گرفتن این بازیکن ارزشمند از تراکتورسازی، می تواند نقش به سزایی در برنامه های برانکو ایفا کند. اینک باید دید مدیران پرسپولیس در نیم فصل موفق به جذب این بازیکن می شوند یا نه.

منبع: بولتن نیوز
  ۶  
آی اسپورت
2016-09-05 12:33:19
نظر دهید

۶ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
جریان رامین رضاییان تموم شد بند کردین به سروش ؟؟؟
sarvare long
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
آی کیو وقتی بازیکن آزاده دیگه معامله با فولاد معنایی نداره . خاستن جا واسه رامین باز کنن گولچو هم نگه دارن تا سوژه داشته باشن
-
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
لنگیا کور خوندید
میلاد
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
واقعا خودت جواب خودت رو دادی میگی بازیکن آزاده دیگه معامله چیه؟ واقعا آی اسپورت رو دارن کیا اداره می کنن؟ چه فضاحتی چقدر رسوایی
دوشنبه 15 شهریور ساعت 14:15
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
تا کور شود اقلیت رده پانزدهمی جدول شانزده تیمی
-
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۵۱
سروش پرسپولیس بازی نکنه کجا بازی کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر