فهرست

رکوردهای جالب لیگ یک: تیمی بدون گل خورده!

آی اسپورت- مس کرمان با مربیگری منصور ابراهیم زاده رکوردار تساوی است. همه دیدارهای این فصل مس، مساوی شده. مس رفسنجان هم شروع خوبی نداشته است. یک امتیاز از 5 بازی برای تیمی که در این سال‌ها همواره مدعی بود، ناکامی به حساب می‌آید. 

*بهترین خط حمله از آن تیم اکسین البرز با هدایت فیروز کریمی است. 12 گل در 5 مسابقه که معدل گل 2.4 را در هر بازی به ثبت رسانده است. بهترین خط دفاعی هم به تیم پارس جنوبی جم تعلق دارد. دروازه این تیم تا به این جای کار باز نشده است. محمد علی رمضانیان فصل گذشته در تیم راه آهن یزدان شاگرد مهدی تارتار بوده و در نیم فصل به تیم خونه به خونه ملحق شد. او فرصت زیادی برای بازی در این دو تیم پیدا نکرد اما این فصل در 450 دقیقه دروازه اش را بسته نگه داشته است. مربی دروازه بان های این تیم هم حسین اینانلو است که فصل گذشته با حضورش در راه آهن محسن فروزان در 4 بازی کلین شیت کرد که با رفتن مهدی تارتار و دیگر اعضای کادر فنی این رکورد خیلی زود شکسته شد.

*سه تیم هستند که تا به این جای کار باختی نداشته اند. پارس جنوبی جم و دو تیم دیگر کرمانی؛ یعنی مس کرمان و گل گهر سیرجان. حضور مس کرمان در رتبه دوازدهم جدول نشان می دهد در فوتبال سه امتیازی مساوی با باخت تفاوت عمده ای ندارد.

*با وجود گذشت پنج هفته از بازی ها شش تیم هستند که نبرده اند. مس کرمان یکی از آنهاست. فولاد یزد، خیبر خرم آباد، فجر سپاسی شیراز، فولاد یزد و مس رفسنجان دیگر تیم هایی هستند که طعم شیرین پیروزی را نچشیده اند.

*بیشترین گل خورده را فجر سپاسی شیراز داشته با 11 گل؛ 2.2 گل خورده در هر بازی. کمترین گل زده را هم مس رفسنجان داشته. 1 گل در 5 بازی یعنی2 % گل در هر بازی.

*اکسین البرز و پارس جنوبی جم که هم اکنون تیم های اول و دوم جدول و مدعی صعود به لیگ برتر هستند اولین فصل حضور خود را در لیگ یک تجربه می کنند.

*تا به اینجای کار که 5 هفته از بازی ها سپری شده و مجموعا 45 مسابقه برگزار شده 98 توپ از خط دروازه ها عبور کرده و این معدل گل 2.17 را برای هر بازی به ثبت رسانده است.منبع: دی اسپورت
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-05 17:18:49
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۷
عقلب گتابی بهترین دروازه بان لیگ1/بابل ته پرچم بللا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر