فهرست

سازمان لیگ:سروش رفیعی بازیکن آزاد است

آی اسپورت- سروش رفیعی ماه‌های آخر خدمت سربازی خود را سپری می‌کند و در پایان نیم فصل اول لیگ شانزدهم می‌تواند با ترک تراکتورسازی، فوتبال خود را در تیم دیگری دنبال کند. در این میان اما سرنوشت هافبک مهاجم تکنیکی فوتبال ایران تحت تاثیر ادعاهای گوناگونی قرار دارد. نعیم سعداوی سرمربی فولاد خوزستان بارها در مصاحبه‌های خود اعلام کرده با توجه به قرارداد سروش رفیعی با فولادی‌ها یک جای خالی برای بازگشت رفیعی در لیست قرمزهای خوزستانی خالی نگه داشته و منتظر است تا با فرارسیدن نیم فصل رفیعی به ترکیب این تیم اضافه شود تا تردیدهایی درباره قرارداد رفیعی با فولادی‌ها ایجاد شود. 

سرپرست فولاد خوزستان در پاسخ به سوالی درباره قرارداد سروش رفیعی با این تیم، ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که در این مورد اطلاعی ندارد. اظهارات طاهری عضو کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تکلیف این تردیدها را مشخص می‌کند: «این بازیکن با فولاد خوزستان قرارداد ندارد و با اتمام دوران سربازی خود بازیکن آزاد به شمار می‌رود و می‌تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.» توضیحات طاهری نشان می‌دهد سروش رفیعی قراردادی با فولادخوزستان ندارد و این بازیکن می‌تواند پس از اتمام قرارداد با تراکتورسازی همانگونه که از قبل انتظار می‌رفت، فوتبال خود را در تیمی که به آن علاقه مند است، ادامه دهد. 
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-05 17:18:52
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
سازمان لیگ مخش ازادهههههههههههههههههههه
merseysideazimi@gmail.com
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
طرفدارای استقلال خیلی دارن خودشونو میکشن این بیاد تیمشون ولی به نظرم پرسپولیس نیازی نداره بهش فقط میخواد برای رقابت با استقلال بخره پرسپولیس هافبک زیاد داره فکر نکنم نیازی بهش داشته باشه ولی استقلالیا خخخ فکر میکنن این بیاد تیمشون قهرمان میشن کلا عادت دارن با یه بازیکن سرود قهرمانی بخونن خخخخخ
همشهری نورآبادی من :*
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
سروش پرسپولیسی است چون همشهری من است و خوب می شناسمش :*
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر