فهرست

شماره‌های عجیب در تمرین: کمبود امکانات یا پولتیک کی‌روش؟

آی اسپورت - انتشار اولین تصاویر از تمرین تیم ملی در چین، یک نکته عجیب داشت. تقریبا هیچکدام از بازیکنان تیم ملی، در تمرین شماره اصلی‌شان را نپوشیده بودند و هر کس، با شماره بازیکن دیگری تمرین می‌کرد. رضاییان شماره 9، آندو شماره 7، انصاری‌فرد شماره 3، سیدجلال 25 و امید ابراهیمی، شماره 23 را پوشیده بودند.

کارلوس کی‌روش که مقابل مقابل قطر تا چند ساعت قبل از شروع بازی لیست 18 نفره و ترکیبش را اعلام نکرده بود، این بار قصد دارد از حربه جدیدی مقابل چینی‌ها استفاده کند. تمرین بازیکنان تیم ملی با شماره‌های غیر واقعی، باعث می‌شود آنالیزورهای حریف نتوانند اطلاعات دقیقی از تمرین و برنامه‌های کی‌روش برای بازی فردا شب بدست بیاورند.

البته با توجه به سوابق تیم ملی، این احتمال هم هست که شماره‌های بازیکنان به محدودیت لباس‌ها مرتبط باشد. پیش از این، زیاد اتفاق افتاده بازیکنان بخاطر اینکه لباس‌های خریداری شده هر شماره با سایز آن‌ها یکی نیست، مجبور به پوشیدن پیراهن دیگری شده‌اند. به خصوص که این بار، آدیداس قراردادی با تیم ملی ندارد و پیراهن‌های هر مسابقه و تمرین جداگانه خریداری می‌شوند. در بازی ایران و قطر هم پشت پیراهن بازیکنان، نام آن‌ها نوشته نشده بود.

کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-05 17:23:57
نظر دهید

۲ نظر
عباس
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
وای وای چقدر زرنگی تو کارلوس جون ، مرتیکه اسم خودشم گذاشته مربی با تجربه و با دانش.
میثم
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
وقتی تقریبا هیچکس با شماره خودش نیست یعنی تاکتیکه دیگه. ربطی به کمبود امکانات نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر