فهرست

استقبال بی نظیر خبرنگاران از بازی امروز‎؛ 300 ID کارت!

آی اسپورت - اهمیت بازی امروز ایران و چین بر کسی پوشیده نیست. این را از استقبال خبرنگاران هم می‌شود فهمید. خبرگزاری AP گزارش جالبی در مورد بحث رسانه‌ای این مسابقه منتشر کرده است. در این گزارش اعلام شده ۳۰۰ رسانه برای پوشش خبری این مسابقه درخواست ID و انجام مصاحبه داشته‌اند. در این بین ۱۰۰ رسانه چینی به طور رسمی درخواست خود را برای انجام مصاحبه قبل و بعد از بازی به صورت اختصاصی اعلام کرده‌اند.
 
این اتفاق برای اولین بار است که در رده ملی برای تیم ملی چین رخ می‌دهد که این تعداد رسانه خواهان تهیه گزارش از حواشی یک مسابقه هستند. فدراسیون فوتبال چین اعلام کرده تا به الان ۲۹۴ گزارشگر، خبرنگار، عکاس و ... در خواست گرفتن ID داشته‌اند. این ۲۹۴ ID  برای عکاسان، روزنامه‌ها، خبرنگاران، گزارشگران و افرادی است که حق پخش بازی را دارند.
 
حق پخش مسابقه ایران و چین در اختیار شبکه CCTV است. همچنین این بازی ۵۰ گزارشگر دارد که این مسئله یک رکوردشکنی در فوتبال چین محسوب می‌شود. برخی از این گزارشگران به صورت داوطلب فعالیت می‌کنند. این اتفاق در حالی است که از سوی فدراسیون فوتبال ایران هیچ نماینده‌ رسانه‌ای معرفی نشده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-09-06 09:37:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر